cep telim data kablosuyla nasıl internete bağlanır

Konu, 'Symbian Destek' kısmında alobaddal tarafından paylaşıldı. Okunma: 6290 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cep telim data kablosuyla nasıl internete bağlanır

Arkadaşlar nokia e 65 telim var wifi olmadığı için çevrede int bağlanamıyorum telden bazı programları güncellemem gerekiyo elimde data kablosu var data kablosunu bilgisayara bağlayıp telefonumu internete bağlamam gerekiyo bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen bi program filan var sa yardımlarınızı bekliyorum

Yazan: alobaddal
  2. yok öyle bişey maalesef.. büyük eksiklik ama yok ! ovi'ye bağlanıp araçlardan "internete bağlan" seçeneği var ama mesaj da servis sağlayıcınızla yani GSM'le bağlanacağım diye mesaj geliyor.

3. :hmmm

cep telim data kablosuyla nasıl internete bağlanır konusuna benzer içerikler

1. kablo ile internete nasıl girerim cepte!!!pls yardım!! ( 18 Kasım 2007 | Cep Telefonları Genel )

:bilmem::bilmem:Ya arkadaşla ben Benim N70 yada N95 te internete girmek istiyorum PC suite programı yüklü! ve PC vs cep bağlantı kablomda var nasıl bağlanırım bir anlatırmısınız!!!Yada bağlanma imkanı varmı !!önce onu sorayım!!Bluetooth la değil...
  2. arkadaşlar n79 cep telefonu ile pc den internete nasıl bağlanırım yardım !!! ( 19 Nisan 2011 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaşlar n79 cep telefonu ile pc den internete nasıl bağlanırım yardım!!! üçretler nasıl mesela vodafonun 8 liraya sınırsız tarifesini kulana bilirmiyim yardım edermisiniz
  3. 5800 internete bağlanır mı??? ama nasıl ( 26 Nisan 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Arkadaşlar hiç uzatmadan benim için çok önemli olan bir soru soracağım size... Etrafta hiç wi-fi modem yok.Ya da var ama şifreli.Operatörümden internet paketi de almamışım.Ama 5800 XpressMusic var bende.Bu şekilde telefonumdan yani 5800'ımdan...
  4. Bluetooth ile cepten internete Nasıl bağlanırım ( 16 Temmuz 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar telefonum 6300 bluetooth ile internete nasıl bağlanırım forumda gezdim ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
  5. Uygulama kablolu internete cepten nasıl bağlanırım ( 2 Aralık 2012 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

merhaba arkadaşlar evde kablolu internet var elimde anroid tel var nasıl bağlanırım internete bilen yazatrmı bi zahmet
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 19:12:41