Cep telefonunda Skype

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında DJ GENTLEMAN tarafından paylaşıldı. Okunma: 126 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Skype görüşmelerinizi artık cepten de yapabilirsiniz. Cep telefonları için ilk beta sürüm hazır.

Skype geliştiricileri anında mesajlaşma yazılımlarının cep telefonlarına has bir beta sürümünü yayınladı. Artık kullanıcılar dışarıda da Skype arkadaşları ile sohbet edebilecek.

"Skype for your mobile" Motorola, Nokia, Samsung ve Sony Ericsson markalı yaklaşık 50 telefon için indirilmeye sunuldu. Skype web sitesinde uyumlu tüm telefonların listesi mevcut. Beta sürümünde çağrı alabilecek, anlık mesajlaşabilecek ve kimin çevrimiçi olduğunu görebileceksiniz.

"Skype for your mobile" mobil şebeke veya PC üzerinden cep telefonuna kurulabiliyor. Yazılımı indirmek için www.skype.com/intl/tr/download/skype/mobile/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
  2. Haber için teşekkürler... Fakat bu durum vardı cep telefonları için bana eski bir haber gibi geldi...
  3. saol
  4. ewet eski bi haber:(
  5. hmm sorun degil sitede yok diye ekledim eskiyse sorry
  6. Sorun değil görmeyenler tekrardan okusun :spr
  7. No Proplem Senmde Hanqisini Aklında Tutacan:)
  8. anlayışınız için teşekkürler :oke:
  9. bilgi için teşekkürler
  10. bi şey degil dostum ne demek görevimiz
  11. ewet indirdık güzel calısıyor
  12. ya bu mereti indiren varsa team-bela@hotmail.com adresine mail yollayabilirseniz çok sevinirim.
  13. skype ile cep tlf görüntülü konuşma nasıl yapılır
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.