Cep Telefonuna Sınırsız Mp3 & Video İndirme Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

legandere54

Üye
arkadasllar bu her ne kadar cok program ıslemı gormesede lımewire gıbı bır cok programlara tas cıkartacagı kesın ama bu sytemın sadece youtubede degılde googlenın verı tabanında olsaydı cok avantası olur yanı googlenın verı tabanında bır cok muzıklerı bulabılırdı ayrıntılı bıcımde en cok dıkatımı ceken formatı ıstenenen format bıcımıne dondurulmesı oldu bence harıka mukkemmel bırseyyy ama dedıgım gıbı bu bıraz daha gelıstırılmesı lazımmm

akifkadim

Üye
arkadasllar bu her ne kadar cok program ıslemı gormesede lımewire gıbı bır cok programlara tas cıkartacagı kesın ama bu sytemın sadece youtubede degılde googlenın verı tabanında olsaydı cok avantası olur yanı googlenın verı tabanında bır cok muzıklerı bulabılırdı ayrıntılı bıcımde en cok dıkatımı ceken formatı ıstenenen format bıcımıne dondurulmesı oldu bence harıka mukkemmel bırseyyy ama dedıgım gıbı bu bıraz daha gelıstırılmesı lazımmm[/üUOTE]

37berk37

37berk37

Üye
:tşk:

eren3546

eren3546

Üye
Google arama bölümüne index of \ mp3
Programlara ne gerek var programsız tam çözüm bu anında istediğiniz dosyaya erisebilirsiniz....

icazet

icazet

Üye
guzellllllll

---------- Eklendi @ 07:53:51 ---------- Yazıldı @ 07:53:14 ----------

ama hocam size zahmet şöyle güzeldebi bu şekilde tv izleme sitesi söyleseniz

ciyasi

Üye
tsk

x-scarface

x-scarface

Üye
bide ben bunu ücretsiz yapıyorum :naughty:

cheliskhy

Üye
eyvallah kardeşim,adres satırına sitenin adresini yazınca rahatlıkla indirme yapılabiliyor,tam aradığım siteymiş :)

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
guzellllllll

---------- Eklendi @ 07:53:51 ---------- Yazıldı @ 07:53:14 ----------

ama hocam size zahmet şöyle güzeldebi bu şekilde tv izleme sitesi söyleseniz

bildiğim bir site yok. Ama tavsiyem netten kanalların url lerini bulun ve real player ile izleyin.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
çok işime yaradı sağolasın

benzub

Üye
Teşekürler eline sağlık çok işime yaradı sağol telfonum n97

sinanayba

sinanayba

Üye
teşekkürler

Silinen Üye 321934

Silinen Üye 321934

Kapalı Hesap
VALLA HARİKA gerçekten tubidy.mobi yazın yeter

warmth

Üye
teşekkürler

aga_0074

aga_0074

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]tesekkurlerimi hortumla fışkırtıyorum yağmurlama şeklinde[/SIZE][/COLOR]

Üst Alt