Cep telefonun wirelesi ile bilgisyarın internetini kullanmak yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bark_41

bark_41

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonun wirelesi ile bilgisyarın internetini kullanmak yardım..
Arkadaşlar,masa üstü bilgisayarıma interneti komşumdan usb wireless adaptörle alıyorum mesafe uzak olduğu için wireless adaptöre anten bağlı,dolayısiyle cep telefonuma bu interneti paylaştırabilirmiyim...yani masa üstü bilgisayarımdan cep telefonumun wirelessini kullanarak telefonuma interneti aktarabilirmiyim,kablosuz olarak yani,yada şöyle sorayım daha açıklayıcı olsun,bilgisayarımın wireless adaptörünü modem olrakta kullanabilirmiyim,yardımcı olursanız çok sevininrim...

----------Eklendi @ 00:35:05 ---------- Yazıldı @ 00:28:41 ----------

Mesafe uzak olduğu için telefonumun wifi si komşumun modemini görmüyor,masaüstü bilgisayarımlada antenli wireless adaptörle bağlanıyorum,işte bu interneti cep telefonumun wirelesi ile kullanabilmem için ne yapmalıyım...

toxaa

Üye
kardeş aynı sıkıntı bendede var öğrene bildinmi bişeyler. :D

telepati

telepati

Üye
Selam bildiğim kadarıyla bu adaptörler sadece alıcı görevi görüyor. Farklı bir cihaza paylaşacagını sanmıyorum...
Yani sinyal alır ama dışarı sinyal vermez

MrExpert

MrExpert

Üye
Arkadaşlar,masa üstü bilgisayarıma interneti komşumdan usb wireless adaptörle alıyorum mesafe uzak olduğu için wireless adaptöre anten bağlı,dolayısiyle cep telefonuma bu interneti paylaştırabilirmiyim...yani masa üstü bilgisayarımdan cep telefonumun wirelessini kullanarak telefonuma interneti aktarabilirmiyim,kablosuz olarak yani,yada şöyle sorayım daha açıklayıcı olsun,bilgisayarımın wireless adaptörünü modem olrakta kullanabilirmiyim,yardımcı olursanız çok sevininrim...

----------Eklendi @ 00:35:05 ---------- Yazıldı @ 00:28:41 ----------

Mesafe uzak olduğu için telefonumun wifi si komşumun modemini görmüyor,masaüstü bilgisayarımlada antenli wireless adaptörle bağlanıyorum,işte bu interneti cep telefonumun wirelesi ile kullanabilmem için ne yapmalıyım...

Senin adaptöründe acces point özelliği olrsa sinyali dağıtırsın ... Bende tp link 822ng 2.0 var 200mt ilerden çekiyorum ve kendi evime adaptörle sinyali dağıtıyorum...

Baskentliia

Baskentliia

Üye
sıkıntı vr

redroseee

redroseee

Üye
[h=3] işini gorcektr hem operatorn ınt paketıyle tel modem yapıp pcye baglanabılrsn hem pcdekı ınt alıpta modem yapablrsn[/h]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt