Cep telefonumun işletim sistemi değiştirmek istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

gsmelih

gsmelih

Üye
sen teli deiştirsen tam super olcak:kop:

pasha_QuArteZ21

Üye
Abi niye nokia nın neyi varki miss gibi telefon be şahsen 6600 kullanıyorum gayete memnunum... ama bende telefon biraz daha hızlı çalışsın isterim tabi herkez ister sonuçta...

zafeer

Üye
bence ole biişe olurda programla flan olmaz direk çipten değiştirirsin onda da parça lazım onu nası bulcan sen karar ver

Netsky™

Netsky™

Üye
olmaz asla değişmez :D

PlaJGezgini

PlaJGezgini

Üye
Telefon,Bilgisayar Değilki . İşletim sistemi yükletebilinsin :) Komik.. Telefonu Değiştir..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Her telefonda bu olmuyor ancak bazı telefonlarda çift işletim sistemi kullanılabiliyor

sesking

Üye
o zmn gdesk adlı programı yukle bu sıtede var :oke:

046

Üye
arkadaşlar bence böyle birşey mümkün ama parçaların uyumlu olması gerekir. Bilgisyarda örnek verecek olursam Mac Os tabanlı bir bilgisayara windows işletim sistemi kuramazsınız. Yada Windows (linüx) tabanlı bir bilgisayara da Mac Os kuramazsınız. Donanım farkı vardır. Bu yüzden sorun verir ancak imkansız diye birşey yoktur. En kısa yolu telefon değiştirmek

almann

Üye
saçmalamayın arkadaşlar herangi bir elektronik malzemenin her türlü işletimini değiştirebilrsiniz.
imkansız diye birşey yok

imkansızsa bu telefonu yapanlar işletim sistemini nasıl yüklüolar ?? biraz mantıklı düşünün.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Olur ama siz yapamazsınız ,telefon firmalarının birinde programcı iseniz olur ?

Ben size yeni telefon almanızı tavsiye ederim.Nokia 6220c ,N79 ,N 97 hangisi bütcenize uygunsa.

156asd156

Üye
ama isterseen telefonuna win95 yukleyebiliyosun

cen.dur

Üye
imkansız diye birşey yok arkadaşlar....
nokia6600 a yaptıklarımdan sonra (sadece yükleme değil içine taktıklarımdan sonra) suan 2gb hafıza kartını kasmadan okuyo. burdan aldığım zip programları ve diğerleri sayesinde suan telefonuma 500 tl deger biçiliyo.
neden mi 750 adet .sis .rar oyunu kayıtlı çoğu 1mb dan büyük. kayıtlı mp3 sayısı tam 350 şaka yapmıyorum.

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Çok zor arkadaşım sen al bi 6220 olmadı n79 veya n85 bişi olmaz eline aldınmı anlarsın :)

bitix_09

bitix_09

Üye
melo_sedo

melo_sedo

Üye
KARDEŞŞ O İSTEDİĞİN ŞEYLERİ SEÇME HAKKIMIZ YOK TELEFONDA NE VARSA O YOK LİNUX YOK SYMBİAN BABAYIN İŞLETİM SİSTEMİMİDE :off:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
wm 6,5 li samsung al bari arkadaşım

Emre-45

Emre-45

Üye
imkansız diye birşey yok arkadaşlar....
nokia6600 a yaptıklarımdan sonra (sadece yükleme değil içine taktıklarımdan sonra) suan 2gb hafıza kartını kasmadan okuyo. burdan aldığım zip programları ve diğerleri sayesinde suan telefonuma 500 tl deger biçiliyo.
neden mi 750 adet .sis .rar oyunu kayıtlı çoğu 1mb dan büyük. kayıtlı mp3 sayısı tam 350 şaka yapmıyorum.
:kop::kop:

Arkadaşım az salla :ehe.
-Rar oyunu derken ? Rar oyunu diye birşey yoktur.Rar bir sıkıştırılmış dosyanın uzantısıdır.6600'a sis ve jar yüklenebilir.Eğer rar varsa içinden sis veya jar çıkar.
-İçine hangi parçayı taktın :ehe
-6600 ve 500 TL :hmmm

ibrahimert3

Üye
yok öle bi dünya deişir arkadaş korkma sen onu bide aldığın bayiye sor veya araştırmaya devam et

Üst Alt