Cep telefonu ile arabanın kilidini aç

Konu, 'Samsung' kısmında erdem4242 tarafından paylaşıldı. Okunma: 13209 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cep telefonu ile arabanın kilidini aç

EĞER UZAKTAN KUMANDALI ARAÇ ANAHTARINIZI ARACINIZDA KİLİTLİ UNUTURSANIZ
    Aracınızın yedek anahtarı başka birinde varsa, ( aradaki mesafe ne olursa olsun) o kişiyi cep telefonunuzla arayın. Aracınızın kapısına 25-30 cm uzakta cep telefonunuzu tutun, karsı taraf da yedek anahtarın açma düğmesine(cep telefonuna yakın bir mesafede tutarak) basın. Kapınız acılacaktır. Bagaj için de geçerlidir

Yazan: erdem4242
    selahattin t bunu beğendi.
  2. Harbıden oluyormu kardes konusmakmı lazım yoksa caldırmak yeterlımı ben caldırdım olmadı yardımcı olursan sevınırım

3. kardeş bak dikkatli oku çaldırma yok

--------------- Ekleme ---------------

konuşurmuş gibi açcan sonra aracın kapısına tlf yi tutcan karşı teldeki de tuş kilidini açmaya bascak ve kapı açılcak

4. farketmiyo ben bu konuyu daha önce duydum ve deney yaptım olmuyor açılmıyor kapı yani denemenize gerek yok

5. olur mu yaw öle şey xDD

6. eğer kapıda kalırsan anahtarda yoksa cep telefonu işe yarıyor çilingir çağırıyorsun :))))

7. böle bişe yok arkadaş alıntı yapıoor hem diğer sitelerden...

8. gerçekse güzel

9. sanmam böyle birşey olsun saçmalık gibime geliyo ama yinede teşekkürler.Arkadaş araştırmış bulmuş saygısızlık etmek olmaz

Cep telefonu ile arabanın kilidini aç konusuna benzer içerikler

1. Samsung İstanbul'da cep telefonu mağazası açtı ( 10 Temmuz 2007 | Teknoloji Haberleri )

Samsung, İstanbul'daki ilk cep telefonu mağazasını Şişli'de açtı Samsung, Şişli'deki mağazasında tüm modelleriyle tüketicisiyle buluşuyor. Geçtiğimiz günlerde Dubai'de lansmanı yapılan dünyanın en ince telefonlarından oluşan Ultra II serisinin...
  2. Cep telefonu kilidini kırabilen SIM kart ( 3 Haziran 2008 | Cep Telefonları Genel )

[IMG] Geçtiğimiz günlerde cep telefonu dünyası yepyeni bir icatla çalkalanıyor. Yeni üretilen bu teknolojiye 'Simable' deniyor. Simable çok çok ince bir Sim kart teknolojisi. Bu teknolojiyle çalıştırılamayan kilitli telefonlar anında...
  3. Otomobil cep telefonu ile açılabilecek ( 28 Eylül 2008 | Motorlu Taşıtlar ve Modifiye )

Cep telefonları ile otomobillerin kapılarının açılması ve motorunun çalıştırılması mümkün olacak. Otomobil üreticisi Nissan, ''Akıllı Anahtar'' olarak adlandırılan ve 2002 yılından bugüne uygulanmakta olan, kumanda bazlı iki yönlü iletişim...
  4. Yardım | Tuş kilidini açınca telefon kilitleniyor ( 6 Aralık 2010 | Nokia Maemo )

Merhabalar, Direk konuya giriyim, telefonun tuş kilidini açınca direk olarak masaüstündeki mesajlar rehber arama simgelerine tıklayınca açılmıyor. Menüye vs giriyor ama masaüstündeki mesajlar rehber arama simgeleri çalışmıyor 2 dk bekliyorum...
  5. toshiba portege telefon kilidimi unuttum nasıl aça bilirim ( 28 Kasım 2011 | Diğer Cep Telefonları )

Arkadaşlar toshiba portege G500 telefonumun kilidimi unuttum nasıl aça biliri.... 1 yıldır kullanmıyorum şifreyi unuttum nasıl aça bilirim format da atamam içinde fotograflarım var yardımlarınızı bekliyorum .. teşekürlerrr..
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 15:44:36