cep tel da arapça word okuyamıyom

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pirlepeli

Üye
    Konu Sahibi
cep tel da arapça word okuyamıyom
selamun aleyküm arkadaşlar bende 7610 cep tel var arapça wordlar cep telefonunda istin esre ve ötreler dikdörtgen şeklinde gözüküuolar bununla alakalı bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam lazım yeni office suid cep programlarını da kurdum ama malesf gene aynı

Lacrymosa

Üye
Word ne ? Telefona ofis programı mı kurdun? Yoksa kelimeler Türkçe değil mi demek istiyorsun? Sen telefonu anlamıyorsun ama ben de seni anlamıyorum. Türkçe yaz lütfen.

pirlepeli

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarımdan word programına attıhım arapça yazılar cep telefonumdan okuyamıyom pc deki wordları cep telefonunda okuyabilmemiz için cep telefonuna office progamı olması gerekir işte bendeki ofis programında arapça daki istinler esreler ötreler kare şeklinde gözüküyorsorun bu

celibar

celibar

Üye
bilgisayarımdan word programına attıhım arapça yazılar cep telefonumdan okuyamıyom pc deki wordları cep telefonunda okuyabilmemiz için cep telefonuna office progamı olması gerekir işte bendeki ofis programında arapça daki istinler esreler ötreler kare şeklinde gözüküyorsorun bu

ofice programının arapça dil sürümü varsa telefona onu kur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt