Çekme Helva

Konu, 'Her Telden Fotoğraflar' kısmında El~PisToLeRo tarafından paylaşıldı. Okunma: 1283 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ow yes :aha:

2. Sıkıştırılmış pişmaniye :)

3. Pismaniyeden çok daha güzel ama :aha:

4. :dondum: Ramazan'da bu bölüme özellikle bu konuya uğramayacağım :D

5. Beni de seytan mı dürtüyo nabıyo bugün anlamadım açtıgım konulara bak :ehe

6. olsada yesek dedim sayende

7. kim gidecek paşammmmm yorgunum ben

8. vay hiç fena olmaz ustalar gelsin sende gel paşam beraber yeriz

9. < Resmi açmak için tıklayın >

Hoydaaa :D

[video=youtube;s2bRb-zDlow]http://www.youtube.com/watch?v=s2bRb-zDlow[/video]

10. offf :D süper :D :D

11. İşte buyrun Çangırı bebesi bilir bunu :D

12. Orucumu bozzduracan ramazan bitene kadar kitleyin konuyu

Çekme Helva konusuna benzer içerikler

1. Ölen köpeği için helva dağıttı! ( 27 Temmuz 2009 | Haber Köşesi )

Kastamonu Taşköprü'de Cemal Çalışkan ölen köpeğini evinin bahçesine gömdükten sonra ''Koray'' isimli Fino cinsi köpeği için helva yapıp, dostlarına ikram etti. AA muhabirine açıklama yapan Cemal Çalışkan, özellikle köpeklere karşı bir...
  2. Kağıt Helva - Alıntılar Kitabı ( 4 Şubat 2010 | Kitap )

Kağıt Helva - Alıntılar Kitabı Elif Şafak / DOĞAN KİTAPÇILIK (…) Derken o yolculukta bir an geliyor durup geriye bakma gereği duyuyorum. Geçtiğim yolları uğradığım durakları güzergâh boyu karşılaştıklarımı anımsıyorum. Bu kitap dünden...
  3. Koss (Helva) KE5 İncelemesi ( 30 Eylül 2012 | Kulaklık ve Mikrofonlar )

Test sistemi; Asus 24/192 destekli onboard ses kartı , İdeos X5 (Cm7 ses modlu), Sony vaio Laptop, Bunların dışında herhangi profesyonEl ekipman kullanmadım. Şimdi biraz da kullandığım parçalara göz atalım. Fleetwood...
  4. Uygulama video çekme ( 14 Ocak 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Telefonla işlem yaparken arkaplanda , yaptığım işlemi video şeklinde kaydeden bir program varmı? ¿
  5. Elif Şafak Kağıt Helva ( 8 Ekim 2013 | Kitap )

Elif Şafak yeni kitabı elif şafak son kitabı elif şafak kağıt helva kitabı Aşk kitabının yazarı Elif Şafak, Türkiye'de daha önce yapılmayan bir projeyle okurlarına merhaba diyor. “Kâğıt Helva” adlı kitabında Elif Şafak'ın dokuz kitabından...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 9:46:53