Casio FX-602P 1.2.5 bilimsel hesap makinesi 5800 için

Sponsorlu Bağlantılar

Deflamat

Deflamat

Üye
    Konu Sahibi
Casio FX-602P 1.2.5 bilimsel hesap makinesi 5800 için

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993, sametsamets, general-84 ve 46 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

frkn_55

Üye
Teşekkürler..Eline sağlık...

Deflamat

Deflamat

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar.

callcium

Üye
haha okulda boşuna aldık desene sağolasın

welat.

Üye
tam ekran olmuyormu bu acaba

worms32

Üye
tam ekran oluyor ama o zaman da normal yollarla programdan çıkamıyorsunuz

kutukak

kutukak

Üye
teşekkürler

ricardocoli

Üye
cok tesekkurler paylasım icin. işimize yarayacak bi program

umst1

Üye
Çok Teşekkür ederim

serkan_cesur

Üye
ellerıne saglık

exe1454

exe1454

Üye
teşekkürler

sedat78

Üye
jar dosyasını depolama modunda bağlayıp,j2Me klasörüne mi atıyoruz arkadaşlar unrar yaptıktan sonra,pcde? telefonu yeni aldım da...(5800) teşekkürler..... pmlerseniz seviinirim..ben bu jarlı olanları nasıl yüklüyeceğimi bilmiyorum..ovi suit yüklemiyor....:hmmm

futbol123

futbol123

Üye
sağol

cemee61

cemee61

Üye
jar dosyasını depolama modunda bağlayıp,j2Me klasörüne mi atıyoruz arkadaşlar unrar yaptıktan sonra,pcde? telefonu yeni aldım da...(5800) teşekkürler..... pmlerseniz seviinirim..ben bu jarlı olanları nasıl yüklüyeceğimi bilmiyorum..ovi suit yüklemiyor....:hmmm

bluetoothun varsa jar uyglamaya sag tiklayip telefonuna gonder. ovi suit kullanmadim ama nokia pc suitede surukle birak yontemiyle oluyor (uygulamayi buraya surukleyin diye yaziyor ana ekranda)

kengu

kengu

Üye
ellerine sağlık, güzel program. Tam ekran oluyor demişsiniz, nasıl tam ekran yapılıyor bulamadım.:hmmm

cemee61

cemee61

Üye
ellerine sağlık, güzel program. Tam ekran oluyor demişsiniz, nasıl tam ekran yapılıyor bulamadım.:hmmm

menu>ayarlar>program ayarlari>yuklu programlar>FX-602P yi secili yapip alttaki ayarlara basiyorsun orada Suite ayarlarini ac oradan ekran klavyesini ac "yok"u sec (almancadan cevirdim tam tutmayabilir ama yaklasik ayni sozcuklerdir) :oke:

kengu

kengu

Üye
cemee61 teşekkür ederim, tam ekran çok güzel oldu.

Üst Alt