Satılık CASİO EFA-119BK Erkek kol saati termometre+analog+dijital+tarih

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
CASİO EFA-119BK Erkek kol saati termometre+analog+dijital+tarih
Saat 19.03.2014 Tarihin de Hepsiburada dan alınmıştır. O süre zarfında fazla takılmamıştır. Arada sırada çarşıya falan çıkarken elime taktım.

Saatin sol yanında çook az gözüken ufak bir boya aşılması vardır. Çok dikkatli bakıldığın da ancak gözükebilir. Garantisi devam etmekte. Full kutu içeriği ile birlikte gönderilecektir. Kargo bana aittir.

Lütfen takas teklifinde bulunmayın. Başlıca özellikleri;

Aydınlatma : Otomatik ışıklı zemin aydınlatması saati yüzünüze 45 derecelik açıyla çevirdiğinizde 1sn bütün zemin yeşil ışıkla yanıyor. ( Otomatik aydınlatması istenirse kapanabiliyor. )

Isı Ölçümü : Termometre

Dünya Saati : Dünya saatlerini istanbula göre +2 ayarladığımda 50 ülkenin saatini görebiliyorsunuz ki netten baktım birçoğuna doğru yapılmış, yani sadece istanbulu doğru ayarladığınızda diğer ülke saatleri kendiliğinden doğru gösteriyor zaten.

Kronometre : 50 tane ayrı ölçümü kaydedebiliyor.

Geri Kronometre : 99.59'a kadar geri doğru saydırabiliyorsunuz.

Alarm : 1 tane alarmı günlük olarak ayarlayabiliyorsunuz fakat sesi biraz zayıf kalıyor ve sadece 10sn çalıyor.

Pil Ömrü : 3 Yıl

Takvim : Tam Otomatik

12/24 Saat Formatı mevcut. Bu arada dijital saat ile analog saati birbirinden bağımsız ayarlayabiliyorsunuz. her 20snde bir yelkovan hareket ediyor. Ayrıca analog kısım düğmeye basarak ayarlanıyor yani çevirmeli değil.

Sessizlik Fonksiyonu.

Tuş basımındaki bip sesinin isterseniz kapatabiliyorsunuz. Ayrıca saat başı ötmesini açıp kapatabiliyorsunuz.

Saatin akrep ve yelkovanın uçlarında fosfor var.

Su Geçirmezlik : 100 Metre

Cam : Mineral Bombeli Cam

Kasa : Çelik Kasa

Kayış : Çelik Kordon

Klips : Tek Basmalı 3 Katlamalı Klips

Saatin Boyutları : 46,2 X 40,1 X 12,7mm

Saat Ağırlığı : Saatin ağırlığı 127 gram

fotoğraflar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt