cap telefonumla internet üzerinden yayın yapmak istiyorum

Konu, 'Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz' kısmında hsno7 tarafından paylaşıldı. Okunma: 299 | Cevaplanma: 1

1. cap telefonumla internet üzerinden yayın yapmak istiyorum

ustream indirdim arkadaşlar, program kapanmaya zorla hatası verdi.Varmı bildiğiniz program tel samsung galaxy y ?

Yazan: hsno7
  2. Qik video diye bi program vardı gplaye bi bak

- - - Eklendi - - -

buna bibak
    https://play.google.com/store/apps/details?id=net.turkticaret

cap telefonumla internet üzerinden yayın yapmak istiyorum konusuna benzer içerikler

1. internet üzerinden yardım istiyorum ( 16 Aralık 2009 | Windows Mobile )

yeni pda kullanıcısıyım.wf 35 var elimde.windows 5.0 yüklü.ben pda birşey yükleyemiyorum.laptoptan yüklemek istedim fakat usp den görünmedi pda laptopta.usp denedim flas diskle arıza yok yani.ben pda media player ve bunda kullanabileceğim...
  2. İnternet üzerinden görüntülü yayın yapmak ? ( 21 Aralık 2010 | Webmaster )

Maksimum 50 noktadan, Merkezdeki bir noktadan canlı olarak çekilen görüntü izletilecek. Bu görüntünün kalitesinin olabildiğince yüksek olmasını istiyorum. Mümkünse HD yani 1080p Fakat... Kaynak ...
  3. Cep Telefonumdan internet üzerinden film izlemek istiyorum ( 19 Şubat 2011 | Cep Telefonları Genel )

Merhaba arkadaşlar benim Samsung L700 cep telefonum var youtubeden video izleyebiliyorum ama başka siteler varmı mesela film izlemek için online yani youtubeden part part izleyebiliyorum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 23:19:31