Cantanem Senı sEvıyorum

Konu, 'Şiir - Güzel Söz ve Yazılar' kısmında Romantik Prens tarafından paylaşıldı. Okunma: 9790 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cantanem Senı sEvıyorum

< Resmi açmak için tıklayın >

Gün geceye küstü
    Bende sana küstüm

Kirginim, Darginim ,Yorgunum Yar
    Hani hep sen bendin
    Bende sendim
    Sensizim ,Sessizsim, Durgunum Yar

< Resmi açmak için tıklayın >

Geberesizce yürek yangin yeri
    Senden ziyade
    Bu gidisin cok koydu inan
    Anladim Senden baskasi yalan
    Bu sehride bana dair cok sey var
    ama
    Sen yoksun anlamsiz anlamsiz anilar
    hadi gel hadi dön öbür yarim
    gitmeler utansin kal yanimda.......

gidisin cok koydu inan
    Anladim baskasi yalan ........

Yazan: Romantik Prens

Cantanem Senı sEvıyorum konusuna benzer içerikler

1. Seni Seviyorum Cantanem ( 6 Kasım 2008 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

KeLiMeLer Seni anLattıkLarı için MutLuLar aRTık !! Yalnızca yazdım... Hesabıma düşen bir kara kaderi, alnımın tam ortasından çekerken usulca, kanadının ıslaklığıyla yazdım... Sana yazdım seni. En kuytusunda anladım, en vazgeçilmezinde...
  2. Sıldım senı yuregımden .... ( 7 Ocak 2009 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

SILDIM SENI YUREGIMDEN Sildim seni Yuregimin derinliklerinden Yok etim gozlerini gozlerimin icinden Artik acimiyor yuregim seni dusunurken Goz yaslarin hic akmiyor sensizlige Ismini resmini sildim dilimden Artik yuregim acimiyor sen sizlige...
  3. Korkma!senı artık sevmıyorum ( 9 Ağustos 2010 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

Korkma!Seni artık sevmiyorum... acıyor, geçer elbet, geçer de, anlamsız bir yer de, unuttuğumu sandığım bir yer de , yeniden sızlar, ama varsın sızlasın, sızlamadı mı; kocaman sevilmiyor ki... " Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü...
  4. belkı senı götürür :)) ( 17 Kasım 2012 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Hoca Nasreddin ölüm döşeğindeymiş. Karısını çağırmış. -Hanim en güzel elbiselerini giy, iyice kokular sürün, tak takıştır yanıma gel otur. -Ayol hoca delirdin mi sen. Bu durumdayken ben nasıl süslenirim? -İyi ya azrail gelince belki beğenip...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 17:15:24