CanLı yayında öLüm anı ( iLginç )

Konu, 'Konu Dışı' kısmında ALican35 tarafından paylaşıldı. Okunma: 13621 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. CanLı yayında öLüm anı ( iLginç )

Bakın bunun Fake oLduğu söLeniyor ama biLemiyorum , ve site çok büyük oLduğu için gezemedim dağa önce veriLdimi biLmiyorum konuya açıkLama getireyim ,Fake diye şu yüzden söLeniyor

- Arkadaki kadının eLinden kız geçiyor
    - Sonra ßir insan dağa Geçiyor
    - Ve araba Çarptığında adam maket gibi uçuyor

http://www.youtube.com/watch?v=tG3vvWFSZaM

YorumLarınızı bekLiyorum :coold: :oke:

Yazan: ALican35
  2. Fake değil sanırım. Gerçeğe benziyor :(

3. Walla çok ilginç.Youtube ta yorumları okudum bu adam hava durumu sunucusuymuş ve halada sapasağlam hava durumu sunuyormuş...

4. bence büyük ihtimalle gerçek :ss

5. Gerçek görünüyor, allah rahmet eylesin :)

6. çok gerçek gibi görünüyor ama bişey diyemiycem... :(

7. Bunu izlemiştim gerçek bi görüntü.

CanLı yayında öLüm anı ( iLginç ) konusuna benzer içerikler

1. İlginç bir okul anım OKUL = ÖLÜM

Bizim okulda diğer milletlerden gelen çok kişi var mesela 25 kişilik sınfta 5 kişi benim gibi yabancı uyrukludur ki bu Fransa gibi milliyetçi bir ülkeye göre çok büyük bir oran neyse burayı geçelim.Birgün Rusça dersinde kadın bize diğer yabancı...
  2. Saldırı öncesi canlı yayında Tatlıses'ten ölüm sözleri

Dün gece Maslak'ta uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda ağır yaralanan ve geçirdiği kritik ameliyatlar sonrasında yoğun bakıma alınan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, olaydan hemen önce canlı yayınlanan ‘İbo Show' isimli...
  3. İstanbul'da canlı yayında çatışma anları

İstanbul Sultanahmet'teki Topkapı Sarayı önünde çevreye rast gele ateş açan bir kişiyle çatışma yaşanıyor. İstanbul'un en önemli turistik bölgelerinden SultanahmetMeydanı'nda silahlı bir kişi etrafa rastgele ateş açtı. Olayda 3 kişinin...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 3:17:02