Oyun Candy Crush saga modlu apk

Sponsorlu Bağlantılar

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Candy Crush saga modlu apk
Candy Crush saga can sınırsız oyun kolay olan apk lazım şubat ayındaki güncellemeyi içeren varsa atabilir mi sitedekiler hep eski bu yüzden konu açtım

mürteza16

mürteza16

Üye
1.adım
60-80 Hamle-Baykuş hilesi
(9999 can-Hilesiz)

2. adım
Facebook'a bağlanma;

1- oncelikle facebooktan gizlilik ayarları - uygulamar(daha fazla ayar) - candy crush saga - c.crash saga'yı kaldır.

2- C.crush Saga yı verileriyle beraber telefonunuzdan kaldırın. Amaç Daha önceki uygulama için kayıt altına alınan imzanın çakışma olmaması için kaldırılmasıdır. (uygulama yöneticisi-c.crush saga- durmaya zorla-veriyi sil- kaldır)

2- facebook uygulamasini komple telefonunuzdan kaldirin.

3- verdigim linkten candy crush saga yı indirin ve kurun.

4- uygulamayi acin ve facebook a baglan deyin ve facebook a giris yapip cikan uyarıya evet deyin.

5- candy crush saga mod facebook senkronizeli oyunu gule gule oynayin.

Daha sonra facebook mobili yukleyip kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bir beğeni yeter. :)

• Beğen
Tepkiler: meloki, Alsancak* ve Rainesto
Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
1.adım
60-80 Hamle-Baykuş hilesi
(9999 can-Hilesiz)
2. adım
Facebook'a bağlanma;

1- oncelikle facebooktan gizlilik ayarları - uygulamar(daha fazla ayar) - candy crush saga - c.crash saga'yı kaldır.

2- C.crush Saga yı verileriyle beraber telefonunuzdan kaldırın. Amaç Daha önceki uygulama için kayıt altına alınan imzanın çakışma olmaması için kaldırılmasıdır. (uygulama yöneticisi-c.crush saga- durmaya zorla-veriyi sil- kaldır)

2- facebook uygulamasini komple telefonunuzdan kaldirin.

3- verdigim linkten candy crush saga yı indirin ve kurun.

4- uygulamayi acin ve facebook a baglan deyin ve facebook a giris yapip cikan uyarıya evet deyin.

5- candy crush saga mod facebook senkronizeli oyunu gule gule oynayin.

Daha sonra facebook mobili yukleyip kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bir beğeni yeter. :)
kardeş bu oyun normal gibi yani eski modlu apklerda şekerler daha kolay geliyordu mesela başlıyordum direk 4 lü -5 li geliyordu

yaren_dede

yaren_dede

Üye
kardeş bu oyun normal gibi yani eski modlu apklerda şekerler daha kolay geliyordu mesela başlıyordum direk 4 lü -5 li geliyordu

Oylede birsuru canin kaliyor ve iki saat sekerlerin patlamasini bekliyorsun

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Bu arada oyunun yeni surumu cikmis arkadaslar modlayip paylasiyor oyun bolumunde takip edebilirsin

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada oyunun yeni surumu cikmis arkadaslar modlayip paylasiyor oyun bolumunde takip edebilirsin

:tşk: bu bölümleri bitireyim araştırır bulurum

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

balasagun77

Üye
Candy crush sağa hileli son güncelleme linki atarmısınız

Üst Alt