Candy Crush Modlu Güncel Sürüm(1.34.1)

Sponsorlu Bağlantılar

kral28

Üye
Merhaba kardeş bir şey sorcaktım bu candy crush saga editlemesini banada gösterirmisin. ben levelden artımaya çalışıyorum ama oyunda gözükmüyor

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba kardeş bir şey sorcaktım bu candy crush saga editlemesini banada gösterirmisin. ben levelden artımaya çalışıyorum ama oyunda gözükmüyor
Ne yaptın işe yaradı mı? :)

Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:

xsLasqq

Üye
Kardesimm 15 bölum falan gectikten sonra her defasinda 3 arkadastan yardim isteme mecburiyemiz var ya hani onunda bir caresi war mi acaba ?

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Güncel sürüm 1.28.0 ilk msj a eklenmiştir.

corus54

corus54

Üye
Eline saglik teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: orhanblt

xsLasqq

Üye
Emegine saglik kardesim tesekkur ederim

• Beğen

ozkan1987

Üye
Baykuşş D:

• Beğen
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Kardesimm 15 bölum falan gectikten sonra her defasinda 3 arkadastan yardim isteme mecburiyemiz var ya hani onunda bir caresi war mi acaba ?
Bende işe yaradı. Sende de işe yararsa 1. msja eklerim.

xsLasqq

Üye
Bende işe yaradı. Sende de işe yararsa 1. msja eklerim.
Kardesim bende olmadi artik zamani 1 gun one alarak gorewleri oynayarak aciyorum oda oluyo ilgin icin tesekkur ederim

doganoglu66

doganoglu66

Üye
1.28.0 facebooka baglanmiyor

ozkan1987

Üye
Bu editlemeyi bana bi özelden anlatırmısın Winrardan açıp txt leyip değerlerinimi değişiyorsun ne nerenin değerlini değişiyorsun :)

balasagun77

Üye
Ben kuramıyorum bütün her seyi taptım

safinaazz

Üye
Arkadaşlar, level atlamanın çok basit bir yolu var ben denedim ve çalışıyor. 3 arkadaştan yardım istemek ya da görevleri tamamlamak için 24 saat beklemek istemiyorsanız yapacağınız şey çok basit :D ben normal seviyelerde bu yolla 1 haftada 200lerden 530a geldim, baykuşa başladım :D

öncelikle bölüm bittiğinde telefonunuzun internet bağlantılarını kapatın. yani wifi - mobil veri kapalı olmalı yoksa olmuyor. candy crusha girin, ilerleme aşamasında, GÖREVLER OYNA seçeneği var. girin 1. görevi oynayın çıkın, telefonun tarih saat ayarlarına girerek, tarihi 1 gün sonraya alın mesela 7 nisan ise 8 nisan yapın, yeni görev gelecek :D 2. görevi de oynayıp çıkın tekrar ayarlardan tarihi 1 gün sonraya alın, 3. görev de yayınlanmış olacak, girin oynayın, yeni bölüme geçin :D bu kadar basit.

• Beğen
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, level atlamanın çok basit bir yolu var ben denedim ve çalışıyor. 3 arkadaştan yardım istemek ya da görevleri tamamlamak için 24 saat beklemek istemiyorsanız yapacağınız şey çok basit :D ben normal seviyelerde bu yolla 1 haftada 200lerden 530a geldim, baykuşa başladım :D

öncelikle bölüm bittiğinde telefonunuzun internet bağlantılarını kapatın. yani wifi - mobil veri kapalı olmalı yoksa olmuyor. candy crusha girin, ilerleme aşamasında, GÖREVLER OYNA seçeneği var. girin 1. görevi oynayın çıkın, telefonun tarih saat ayarlarına girerek, tarihi 1 gün sonraya alın mesela 7 nisan ise 8 nisan yapın, yeni görev gelecek :D 2. görevi de oynayıp çıkın tekrar ayarlardan tarihi 1 gün sonraya alın, 3. görev de yayınlanmış olacak, girin oynayın, yeni bölüme geçin :D bu kadar basit.
Çözüm için teşekkürler. Birkaç msj. yukarda yeni bir apk paylaştım. 530 dan 531 e arkadaşlardan yardım iste diyordu. Oyun datalarından 531 daki level klidini kaldırdım işe yaradı. Oyunu kurup face bağlandığımda direkt 531 e attı. İsteyen deneyebilir.

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
1.28.0 indirdim ama 545 den sonrasi yok...

habbuj

habbuj

Üye
Teşekkürler :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:

Üst Alt