ÇanakkaLe Savaşı ResimLeri

Konu, 'Türk ve Dünya Tarihi' kısmında MagNum tarafından paylaşıldı. Okunma: 101837 | Cevaplanma: 22

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. paylaşım için teşekkürler bir tarihi anlatan güzel resimler :good:

2. Bu anlamlı resimleri paylaştığın teşekkürler!!..

3. +1 emegine saglık :good:

4. Çanakkale ayrı bir destan zaten tarihimizde. Kesinlikle ben TÜRKÜM diyen birinin o mübarek yeri görmesi gerekiyor... resimler için teşekkürler.

5. ben çok duygulanıyorum böle resimleri görünce bak yine duygulandım milli his heralde

6. Eline sağlık magnum. 7. ve 8. resimler herşeyi o kadar iyi özetlemişki. Bu vatan, bu millet Çanakkale'de çarpışanlara minnettardır. Ruhunuz şad olsun.

7. Oldukca Güzel Resimler & Güzel Paylasim

8. emeqine saqlık çoq qüzel:oke:

9. bir destandır ÇANAKKALE!

10. emegine saglık resimleri alıp space deyayınlarsam izin verirmisiniz

11. teşekkürler. çok güzel resimler

12. savası biz ne zorluklarla kazanmısız arkadalar

13. bu ülke kolay kazanılmadı

14. paylaşım için teşekkürler sayende görmediğim resimleri görmüş oldum

15. sağol keke kardeşler
    bbbbbbbbbbbbbbbbyyyyyyyyyy

16. Teşekkürler. Benim dedemin babası'da çanakkale savaşı Gazisiymiş..

ÇanakkaLe Savaşı ResimLeri konusuna benzer içerikler

1. Çanakkale Savaşı ( Ayrıntılı Anlatım )

Doğal ve kültürel değerleri yanısıra dünya savaş tarihi açısından büyük önem taşıyan ve Mustafa Kemal komutasındaki Türk ordu birliklerinin dünyayı şaşırtan cesaret ve kahramanlıklarının sergilendiği Çanakkale Savaşlarının izlerini ve anılarını...
  2. Çanakkale Savaşındaki Esrarengiz Olay!!

Çanakkale savaşını bilmeyenimiz yoktur ama ben genede ogün yaşanmış olan ilahi mucizeyi hatırlatmak istedim.Bazı şeyler bakmakla görünmez!!! Çanakkale Savaşında Kaybolan İngiliz Kraliyet Norfolk Alayı... 10 Ağustos 1915 Çanakkale Boğazı...
  3. Çanakkale Savaşı Ödev

Çanakkale Savaşı Performans Ödevi, Çanakkale Savaşı Performans ve Tez Ödevi, Kara bulut gibi gemi dolu. Hangisine atarsan at!” 18 Mart 1915 sabahına böyle gelinmişti. Kimse neyle karşılaşacağını bilmiyordu. Müttefiklerin plânına göre; 18...
  4. Çanakkale Savaşı Bir Senaryomuydu !

Çanakkale Savaşı bir senaryoydu! Çanakkale savaşı, sadece Osmanlı Devletini yıkmaya değil aynı zamanda beyin gücünün ve manevi ruh gücünün bitirilmesine yönelik bir savaştır. ... Çanakkale Savaşı bir Dünya Senaryosu muydu? Çanakkale...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 9:04:47