"Çalışmayı Durdurdu" hatası

Sponsorlu Bağlantılar

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
"Çalışmayı Durdurdu" hatası
Arkadaşlar bazı uygulamarı yükleyip oyuna girdikten sonra "maalesef .... çalışmayı durdurdu" diyor bu soruna bir türlü çözüm bulamadım bilginz varsa banada söyler misiniz ?

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
Ben konu açınca kimse cevap vermiyor. Yok mu bu sorunun çözümü ?

juristokrat

juristokrat

Üye
Uygulama uyumsuz olabilir.ya da recovery kullanıyorsanız yani root varsa wipe cache yapabilirsin

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama uyumsuz olabilir.ya da recovery kullanıyorsanız yani root varsa wipe cache yapabilirsin

Root kullanmiyorum farkli bi cozumu yokmu bilen yazsn lutfen en sevdigim uygulamalar "calismayi durdurdu" hatasini verio

- - - Eklendi - - -

Root kullanmiyorum farkli bi cozumu yokmu bilen yazsn lutfen en sevdigim uygulamalar "calismayi durdurdu" hatasini verio

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

ahmetsuha525000

Üye
Uygulamalar uyumsuz olabilir yada bir kaç dosyası eksik olabilir yada telefona ağır geliyor olabilir??

Xelord

Xelord

Üye
Dosya eksik filan değildir kardeşim, cevap alamamanın sebebi çok açık: Çözümü yok.Boşuna arama ben vaktinde çok aradım, böyle konu da açmıştım geçen yazdı sanırım =)
Bir uyumsuzluk sorunu olabilir mesela ben stock icsde bir türlü oynayamadığım oyunları stock gbde oynamıştım jbli custom rom kullanıyor şuan kardeşim aynı telefonda benm oynamadığım oyunu oynuyor. Aynı tel.

- - - Eklendi - - -

Oyun ağır geldiğinde direk kapatıyor öyle bir yazı yazmıyor, en azından kendi telefonumdaki gözlemlerim bu yönde.

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
evet zorlandiginda tel kapanio

Bu hata romla mi ilgili

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi

Yani kulladığın romla o oyun uyumlu değil.

Simdi anladim rom u değiştirmem lazım o oyunları açmak için

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Xelord

Xelord

Üye
Yani, ama belki değiştireceğin romda da sorun olur :D Rami de düşük cihazın yani romu değiştirince her şey güllük gülistanlık olmaz ama her türlü daha iyi olur. Deneyip göreceksin hacı başka çaresi yok.

bardaksız

Üye
konuyu hortlatmış oldum ama çözüm basit : bu hatanın 2 muhtemel nedeni vardır : 1.cra ck le alakalı diğeri ise dep (veri yürütme engellemesi) ayarları. çözümü şu şekilde : bilgisayar'a sağ tıklayıp özellikler diyoruz.Daha sonra solda gelişmiş sistem ayarlarına tıklıyoruz.Açılan pencerede performans'ın yanındaki ayarlar seçeneğine tıklıyoruz.karşımıza çıkan pencerede ise veri yürütme engellemesi sütununa tıklayıp 2.cümleyi işaretliyoruz. Daha sonra hangi oyundan programdan vs bu hatayı alıyorsak oraya ekliyoruz uygula deyip çıkınca hata çözülüyor . İnşallah yardımcı olabilmişimdir :)

• Beğen
Tepkiler: lazye

Pohugurcan

Üye
ben maxi plus 5 kulkanıyorum arasıra rehber çalıştırmayı durdurdu veya mesajlar çalışdırmayı durdurdu hatası veriyo wipe cache yaptıgım zaman hata vermesi geçiyor bir süreliğine sonra tekrar aynı hataları veriyor yardımm

Üst Alt