çakma iphone 5 ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

gzrdivir

gzrdivir

Üye
    Konu Sahibi
çakma iphone 5 ekran sorunu
arkadaşlar bende iphone 5 çakması var birden bire anlayamadım ekran ters işlemeye başladı nasıl düzeltebilirim bilen yardım etsin lütfenn (bu arada konuyu yanlış yere açtıysam özr dlrm )

Matthe

Matthe

Üye
Çakma telefon adı üstünde kardeş her şey olabilir yani, düzeltebilceğini de pek sanmıyorum ama bilen birisi yardımcı olabilir, geçmiş olsun

tecno_man

tecno_man

Üye
çakma olduğu için aynen bir kere sıkıntı başladıysa devamında düzelmesi zor.

CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
at çöpe.bu devirde çakma telefona para verenlere afedersiniz ama "akılsız" olarak nitelendiriyorum kusura bakmayın. Şimdi yanlışım varsa düzeltin.Benim telefonun çakması 200TL , Orjinali 1000 Küsür. Durumu olmayanlar çakma telefon alıyorlar tamam da ona vereceğin 200 lirayı kenara koyup biriktirsen 300 400 liraya normal bir telefon alsan daha iyi değil mi.Çakma telefona para verip orjinal gibi kullanacağını sanan insan çok.Ben ilk başta n8 aldım çakma.Sonradan anladım telefonun bir işe yaramadığını he şunuda belirteyim çakma telefonlar orjinallerden daha çabuk bozuluyor bu konuyu artık herkes anlamıştır her şeyin çakması kötüdür.sakın yanlıs anlama kardeş sadece genel bir açıklama yaptım.

• Beğen
Tepkiler: Invoke

Üst Alt