Çakma (Çin Malı) Telefon Satışı

Sponsorlu Bağlantılar

SRCLareon

SRCLareon

Üye
    Konu Sahibi
Çakma (Çin Malı) Telefon Satışı
Arkadaşlar, benim bayim falan yok ben öğrenciyim. Burada bir japon pazarı var. N97-N96-N95-N73-Mini N95-N96-İPhone-Samsungun touch modelleri, ve daha aklıma gelmeyen bir çok çakma telefon var. Dış görünümü tamamen orjinaliyle aynı. Çoğunda çift sim kart ta var. Çoğunu denedim. Gerçekten orjinali gibi olmasalarda orjinalini aratmıyorlar. Bende orjinal N73 olmasa kesinlikle bir N96 alırdım. Bu fırsatı kaçırmayın derim size. Benimle iletişime geçin, buradan kargoyla size ulaştırabilirim. Üstelik isteğe görede telefon getiriyorlar, mesela ben N99i istiyorum diyorsunuz 1 haftaya elinizde oluyor. Üstelik adamlar PC'den orjinal IMEI yüklüyorlar ve telefon diğer çakmalar gibi 1 hafta sonra elinizde kalmıyor. Nokiaların çakmasının tamiride oluyor üstelik. Fiyatlara gelince N96 180 TL. N95 170 TL. İPhone ve yeni modelleri ise 140-170 arasında. Yanında hafıza kartını, kulaklığını, şarj aletini vs veriyorlar. Orjinalinde olan Memory Card, Headphone Jack girişi vs hepsi ayrı ayrı var. Üzerinde NAKIA falan yazmıo, direkt NOKIA yazıyor ve girişte falan NOKIA reklamı orjinalindeki gibi çıkıyor. Kameralarının kalitesi orjinali kadar olmasada yine üstünde orjinalindeki gibi kaç pixel olduğu vs hepsi yazıyor. Menüsü orjinalinin görüntüsünün aynısı. Benim çok incelediğim N96 nın 4 tane hoparlörü var ve sesi gümbür gümbür çıkıyor. Bu fırsatları kaçırmayın arkadaşlar. Herkes güzel bir telefon sahibi olsun. Özel mesajla iletişime geçebiliriz.

omer1739

omer1739

Üye
ya arkadasım bu ıphone madellerı bıre bır aynımı bıde ısmı tam olahrak nedır ayrıca bıde wıfı ve java yazılımı varmı onlarda bana cevap verırsen sevınırım sağol şimdiden

temp007

temp007

Üye
Bn çakma iphone tavsiye etmem asla çünkü iphone lerin dili kötü oluo çin malı sonuçta ama bnm n99i2 var spr çok hoş..!:oke:

SRCLareon

SRCLareon

Üye
    Konu Sahibi
eed iphoneler birebir aynı kardesim hepsi cok guzel benimle iletisime gecerseniz daha iyi anlasabiliriz.

ole53

Üye
arkadaşım n96 ı düşünüyorum bana yollayabilirmisin

--------------- Ekleme ---------------

[email protected] benimle iletişime geçermisiniz almayı düşünüyorum

SRCLareon

SRCLareon

Üye
    Konu Sahibi
ekledım usta

ole53

Üye
ekleyemediniz heralde gelmedi sizinkinide yazzsanızz

efci35

efci35

Üye
bende e71 var n97 dusunuyorum benle temasa gecersen konusuruz efci35@hot

x_xtrx_x

Üye
Kardesim Ben IPhone Çakmasını düsünüyorum Face. Varsa faceden ekLe [email protected] Msnim Ya msnimi ekle yada face

sorem16

Üye
bn n96 istiyom :D jopan pazarı nerde ??

seko karakartal

Üye
bende n97 war istersen 250-300 arası kasası orjinaldir eklersen daha fazla özelliklerini sayarım [email protected]

emre443444

Üye
bende satılık n96 var arkadaşlar alan yada takas eden varsa olur daha 2 aylık sorunsuz muayerdir.
250 liraya aldım 200 liraya veririm takasda olur

neoorog

neoorog

Üye
N97 lazım bana. makguntr[at]gmail[dot]com adresinden e-mail gönderebilirsiniz. ;)

doktor_46

Üye
n97 için mesaj gonderdım sıze mail adresınızı kontrol edın

skayl

Üye
Arkadaşım bende n97 düşünüyorum nasıl ulaşacağız sana

alcapone01

Üye
arkadaşlar yalovada nerde var japon pazarı.bende almak istiyorum oradan.yardımcı olurmusunuz lütfen

mahosel

Üye
kardeş bende n96 çakma alacam nerde uygun fiyata bulabilirim

DJASİL

DJASİL

Üye
CİN E71 FORMAT KODUNU BİLEN [email protected] PM ATABİLİRSİNİZ

TEŞEKÜRLER...

pata_52

Üye

Üst Alt