C7 ve N8 için sertifikasız oyun,program çalıştırma?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
C7 ve N8 için sertifikasız oyun,program çalıştırma?
Arkadaşlar internetten oyunlara falan baktım c7im için,güzel şeyler buldum indirdim tam zevkin doruklarındayken bir baktım ovi yükleme yapmıyor,dosya bozuk diyor araştırdım ki sertifika hatası varmış yani internetten orjinal olmayan bir oyun yüklediğim için sanırım böyle yapıyormuş,acaba bu sorunun aşılması mümkün mü?
yalnız araştırırken opda diye birşeyle karşılaştım imei numarası falan istiyor hiç vermedim,çin tabanlı bir siteydi güvenemedim vermedim imei numaramı,gerçi arkadaşlar oraya imei olarak 3220 telefon kullanıyorum onu versem olur mu? yoksa illa istediği şey c7min imei numarasımı?

kısacası ben bu telefona oviden 5er tlye oyun almak istemiyorum 2 kere aldım zaten yeter onlara :D
parasız güzelce oyun ve program almak istiyorum nasl ypaacağım bunu?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
başka telefon imei numarası verirsen kabul etmez "imei tarafından kısıtlanıyor" hatası verir.
inanmazsan denemek serbest :oke:

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
yok inanmasam forumda gezmem canım :))
ya baska bir yol yokmudur bıktım abi cidden bu halde c7 kullanmaktan güyaa akıllı telefon ama tam anlmıyla 2 oyunum 3 5 programım var,
bir yardım eli yok mu :D

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ver imeiyi
milyonlarca imei arasından seçilen 1000 imeinin arasında olma ihtimalin çok düşük
denk gelsen bile, üretilen telefonun yüzlerce ülke arasından türkiyeye ihraç edilme ihtimali çok daha düşük :oke:

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
haklısında o kdar uğraşmk istemiyorm aslında :D yaa başka bi c7nin imesini versek olmazmı :D tekno mağazalarda tanıtım maksatlı görüntülenen telefonlardan birinin imesini versem ?? :D(h)

ultrayer6

ultrayer6

Üye
sertifikalar modele özel değil, cihaza özeldir.
zamanında 5800 için sertifika aldım.
bana oldu, arkadaşın 5800'ına olmadı.

----------Eklendi @ 23:24:31 ---------- Yazıldı @ 23:23:50 ----------

bu arada zor bişey de değil yaa, foruma üye olur gibi üye oluyon, sonra girip imei ile telefon modelini yazıyon geliyo 24 saat içinde

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
anladım peki bu yoldan baska bi yol yok yani,abi kadere razı olamam :D alcam sanırım yakında bi sertifika ama biraz daha araştırcm yaa

ultrayer6

ultrayer6

Üye
birgün nasolsa alacan o sertifikayı beklemek senin zararına :D

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
cidden mi :D öylyse pazartesi akşam girip halledeyim herşeyini :D çünki pazartesi saat 5de rahatlamış olcm sınav yok ders ve dert yok :D :D

muratcan1905

Üye
korkma derim 6 ay gibi bir süredir telefon bende ilk 10 gün içinde sertifika aldım hiç bir sorunda yok hala bence hiç düşünmeden al bir sorun olmaz

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ben 11 ay önce verdim daha bi şey olmadı.

uribaju

uribaju

Üye
cinlilere guveniyorsan ver ip yi guvenmiyorsan hackli cfw at

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
valla çnlilere çoktagüvendiğim söylenemez ama bişe sorcm psp 3004 vardı bnde hacklemiştim ve kitlenmişti garantiye gönderdm düzeldi çok şükür direk değşim yapıldı ama bu hackleme olayı telefonu etkilemez demi?
ayrıca dün 2 oyun attım sertifika sormadan çalıştırdı,garibime gitti,nfs shift ve pes 2011 çalşıyor çok şükür :D

uribaju

uribaju

Üye
ya zaten unsigned uygulama ve oyunlar.s3de.fazla.kalmadi.hd.oyunlarin sanirim.hepsi signed oldu .

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
bi oyun var deneyecegim eğer onu çalışstırmazsa sertifika alırım artık yaa böyle gitmez cidden

uribaju

uribaju

Üye
hangi oyun?en guzel oyunlar signed suan zaten..

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
assassin creed diye bir oyun hoşuma gitti,onu buldum indiriyorum174 mb,dün 4 oyun indirdim ikisini çalıştırdı sadce uyar verdi,pes11 ve nfs-shift çalıştı çok şükür ki

uribaju

uribaju

Üye
assasin creed signed zaten calisir;) diyorumya iyi oyunlarin hepsi signed suan.

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım birşey daha soracağım,forumlarda bulduğum oyunlarda signed yazıyor bazılarında onlar çalışır mı? :)

pasha14

pasha14

Üye
Signed olanlarda sertifika hatası vermez. Sertifika hatasını sadece unsigned uygulamalarda alırsın bunlarda imzalanmamış uygulamalardır kendi sertifikan ile sertifikalayıp telefonuna kurabilirsin ancak veya hack yapıp unsigned derdinden kurtulursun. :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt