c7 ön kamera sorunu

Konu, 'Symbian^3 Cihaz Destek' kısmında google896 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4815 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. c7 ön kamera sorunu

arkadaşlar c700 syambian anna sürümünü yükledıkten sonra ön kamara çalışmadı verilen hata
    (beklenmedik br hata oluştu lütfen kameranızı başkan calıştırın düzelmezse telefonu yeniden başlatın)

ne yaptıysam cozemedım sorunu bılgısı olan varmı. birde garantiye yollucam ama faturasını kaybettim sorun cıkarmı

Yazan: google896
  2. kardeş benim de c7 vardı.bendede aynı sorun arka kameradan çıktı sorun (beklenmedik br hata oluştu lütfen kameranızı başkan calıştırın düzelmesse telefonu yeniden başlatın) dedi.neyaptıysam düzeltemedım.format attım hersey yaptım ama olmadı.sonunda kvk servisine fatura almadan götürdum unuttum dıyebılırım.telefonun ıme numarasından baktılar ve aldılar yanı kagıda gerek yok.snra 25 gun bekledım geldı baktım olmuş.sordum içinde kameranın bır parcası bozulmuş telefonun kendı hatası yanı bende osrun yok bı anda yaptı.SEN KİMSEYE SORMADAN GİT SERVİSE VER YAPIYLAR SENLIK BSEY YOK...

3. anladım kardeşım cok teşekkür ederım bir ara götürürüm artık gerçi ön kamera o kadar önemli değil kullanmıyorum genede verellim yapsınlar :)

4. eyw saol kardeşim rica ederim bence götür yarın bayrama kadar almak ıstıyorsan götürmenı tavsıye ederım.ilerde daha buyuk bır sorun çıkarmasın.ötv zamlarıda geldı artık telefon bıraz daha tuzlu oldu.:aha:

c7 ön kamera sorunu konusuna benzer içerikler

1. C7 ön kamera sorunu çok acil yardım. ( 25 Mayıs 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi bu akşam görüntülü görüşme yapmak istedim telefonun arka kamerası açıldı. Ön kamera açılmadı kamera programını açtım ikincil kamerayı aç diyorum ''Beklenmedik bir hata oluştu. Tel.tekrar başlatın.'' uyarısı...
  2. C7 ön kamera hakkında bir soru ( 29 Ağustos 2011 | Symbian^3 Genel )

Arkadaşlar benim ön kamera arkadaki kameraya göre biraz karlı bi görüntü veriyor. Herkesde böylemi yoksa bi arızamı var acaba telefonda?
  3. c7 ön kamera sorunu ( 9 Aralık 2011 | Symbian^3 Cihaz Destek )

slm arkadaşlar ön kamerayı açtığım da "beklenmedik bir hata oluştu telefonu yediden başlatın"uyarısı veriyor.yazılımdan kaynaklandığını düşünmüştüm ama anna ve bellede de aynı sorunu yaşadım.yardımcı olursanız sevinirim..
  4. p970 ön kamera sorunu ( 4 Mart 2012 | LG )

slm arkadaşlar telefonu yeni aldım ve lg kendi programından güncelleme yaptım ancak güncellemeden sonra ön kamera renkleri dağıtmaya başladı rengarenk oluyor eski sürüme geri döndüm fakat düzelmedi yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı ?
  5. c7 ön kamera ( 10 Ağustos 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

telefona görüntülü arama gelince donuyor ayrıca ön kameradan fotoğraf çekmek istediğim zaman da aynı şekilde donuyor pili çıkartmadan da düzelmiyor fabrika ayarlarına döndürdüm yine aynı bilgisayar yanımda olmadığı için de hard format atamıyorum...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 9:25:54