c7 mi dersiniz n8 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

mustafadvc

Üye
    Konu Sahibi
c7 mi dersiniz n8 mi?
farkları biliyorum ama benim için hdmı veya 12 mp kamera ilgilendirmiyor.başka fark var mı ?.mesela oyunları n8 daha iyi çalıştırır filan.

redmullet

redmullet

Üye
eğer kameraya önem veriosan kesinlikle N8 ama kamera o kadar önemli değil diyosan C7 çünkü N8 in bekleme süresi 390 saat C7nin ise 555 saat oyun bakımından baktığımızda ikisi de 16.7 milyon renk olduğuna göre bence pil ömrü daha uzun olduğu için C7

mustafadvc

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

erkara_64

Nokia N8'deki alüminyum kasa yerine standart plastik kasa Nokia C7'de yer almış

Nokia N8 ile Nokia C7 arasında göze batan en önemli fark ise kamera kısmında. Nokia N8'de 12 megapixel kamera ve xenon flash varken Nokia C7'de 8 megapixel kamera ve led flash bulunmakta. Nokia C7'nin Nokia N8 ile arasındaki diğer farklar ise; Nokia C7'de HDMI portu bulunmaması ve dahili hafızanın 8GB'a düşürülmesi..

gerisi sana kalmış:)

SilentOne

SilentOne

Üye
sn bnce biraz bekle nokianın çıkartacaqı yeni telefonlar x7 ve n9 gibi onlar çıkıtmı al bnce

pcwolf

pcwolf

Üye
eğer kameraya önem veriosan kesinlikle N8 ama kamera o kadar önemli değil diyosan C7 çünkü N8 in bekleme süresi 390 saat C7nin ise 555 saat oyun bakımından baktığımızda ikisi de 16.7 milyon renk olduğuna göre bence pil ömrü daha uzun olduğu için C7
O ekran rengiyle alakalı oyunla ilgili değil. Oyun konusunda da ikisi aynı olabilir(gpu yongası aynı ise), symbian 3 için gpu şart çünkü. Bu da oyunlarda performans getiriyor.

Apit"

Apit"

Üye
arkadaşım bende ikisi arasında kaldım. c7 nin rom u 1gb fakat n8'in ki 512 ... sizce çok fark olurmu??? ve bu bataryaları güçlendirme gibi bi seçeneğimiz varmı? yani başka bi batarya kullanma gibi

erkara_64

Apit";3004307' Alıntı:
arkadaşım bende ikisi arasında kaldım. c7 nin rom u 1gb fakat n8'in ki 512 ... sizce çok fark olurmu??? ve bu bataryaları güçlendirme gibi bi seçeneğimiz varmı? yani başka bi batarya kullanma gibi

nokia shoplara gidersen değiştirirsin kendin değiştiremiyorsun.

dangermurat1

Üye
bence N8 arkadaşlar ayrıca N8 Kamerada AF ve makro mod var c7 de bu yok

JuNKy__

JuNKy__

Üye
Nokia N8'deki alüminyum kasa yerine standart plastik kasa Nokia C7'de yer almış

Nokia N8 ile Nokia C7 arasında göze batan en önemli fark ise kamera kısmında. Nokia N8'de 12 megapixel kamera ve xenon flash varken Nokia C7'de 8 megapixel kamera ve led flash bulunmakta. Nokia C7'nin Nokia N8 ile arasındaki diğer farklar ise; Nokia C7'de HDMI portu bulunmaması ve dahili hafızanın 8GB'a düşürülmesi..

gerisi sana kalmış:)

kardes sen iyi misin? c7 plastk deil celk kasa

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105
emre2574

emre2574

Üye
eger normal bır multımedya kullanıcısıysan c7 sana yeter.(oyun muzık net) n8ın donanımsal ekstra ozellıklerı var.onlarda cok buyutulucek bısı degıl.ben c7 kullanıyorum hd oyunların takılmadan oynuyor donma kasma yok telefonda.hız olarakda gayet guzel.tavsıye ederım ama n8 i en ıyı kullanan bılır.:)

KO9

KO9

Üye
n8in hardware olarak c7den üstün tek özelliği 16gb olması gerideki tüm özellikler aynı kamera ve Hdmı dert deilse seçim sana kalmış ayrıca c7de enhanced haptics denilen bi olay varki dokunmatiğin daha iyi olduğunu sölüyor n8 kullanmadım ama bende nokianın yalancısıyım

Utku

Utku

Üye
N8 al bitsin bu iş

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
abiii :D gordgm en sacma konu :D tbkide tartismasiz N8 ;)

• Beğen
Tepkiler: ozggurr
eray28

eray28

Üye
çok doğru :):ehe:kop::d:

apobaba1234

apobaba1234

Üye
n8 cbd yok c7 var

--------------- Ekleme ---------------

enhanced haptics denilen şeyi şimdi araştırdım ekranda her yerde titreşim motur varmış sanırım ve nereye dokunursan orası titriyo böyle birşey olduğu dikkatimi çekmişti ama n8 kullanmadığım için arada bir fark olup olmadığını anlamamıştım ve bunun dışında sadece c7 kullanılan bir özellik ile (adını bilmiorum) dokunmatiğin daha hassas olduğu anlatılıyor

--------------- Ekleme ---------------

off az önce öyle kötü hissettimki kendimi anlatamam :ağlarım: telefonda delikli kılıf kullanıodum telefonun yanlardaki parlak bölümün oraya kıl girmiş bende bi baktım yok artık falan filan dedim kırıldı sandım bi açtımki kıl berbat bi duyguydu :naughty:

• Beğen
Tepkiler: ozggurr
ALBAY PARS

ALBAY PARS

Üye
Arkadaşım C7'nin en Büyük Özelliği N8'e Göre Ekranın Daha net Olmasıdır... Tasarım Konusunda C7 Kendini anlatıyor. Ama N8 Biraz Hantal kalıyor. tasarım Sıfır. tek özelliği Hafızası Kamerası berde HDMİ Portu Başkada Bir Özelliği Yok. parana Yazık Git C7 Al...

clarsa

clarsa

Üye
n8 daha güzel aliminyum kasa soğuk demiri hissettiriyor ve sana karşılaştırıyım..

novi_pazar

Üye
C7'de çelik kasa ve kasanın sağlamlığını bugün gördüm tel 2. kat balkondan düştü ve sadece inanılır gibi değil sağ üst çelik gövdesinde 2-3 bölgede nokto gibi işaretler oluştu ve onun dışında hiçbişey olmadı !!!

serkanet

Üye
ya arkadaşım bırakın c7 nin tasarımı berbat 8mp kamera var led flaş var telefonda :) bi n8 kullanıcısı olaraktan kesinlikle n8 diyorum c7 var arkadaşta tasarım berbat telefonun altının yuvarlak olması bitirmiş 5530 bile ondan daha güzel

Üst Alt