C7 menu tus rengi kirmizi yapma

Sponsorlu Bağlantılar

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
yeşil mavi falan yapma imkanımız varmı?

----------Eklendi @ 19:06:04 ---------- Yazıldı @ 19:05:01 ----------

C6-01 Bellede olmadı.Dosya konumu var ancak telefonu kapatıp açtım başarısız malesef

romaz

romaz

Üye
bence kırmızı deilde zaten kırmızı var sarı olsaydı çok güzel görünürdü

semum

Üye
saolasın teşekkürler denedim başarılı konuşma sırasında mikrofon iptali yaptıgımızda yanıyodu normal hale gelmeli diye düşünüyodum ii oldu arama kapatma tuşundan daha parlak yandıgı için arama kapatma tuşundan çok farklı görünüyo bi o kırmızı o kırmızı diye düşünmeyin çok farklı göze çok hoş geliyo tekrar saolasın bide n8 için böle bi durum varsa veya nokianın başka böle tuş yapısı ve ışık şekli olan başka modellerindede böle şeyler yapılabilirmi yardımcı olursanız sevinirim şekil duruyo

pirenuri

pirenuri

Üye
başka renk yokmu ya mavi felan

sasasahamza

Üye
c7 denedim oluyor! Kurtuluş abi çeşke bu siteye senin gibi yararlı olabilsem :(

yanlız bunu yükleyince tema efektindeki giriş ekranını siliyo yani bir giriş ekranından diğerine geçerken arka pilandaki efekt silindi nedense ama başka yan etkisi yok. Birtek telefonu brıghtness control programından ışığını arttırınca menu rengi artmıyor çok az kırmızı yanıyor. eee tabiki paylaşım için SAOL!

sasasahamza

Üye
bunu yaptımda tuş kilidini kapattığımda ekran gitmiyor normalde siyah olması gerekiyor ama siyah olmuyor e tabi böyle oluncada çok şarz yiyecek işallah dosyayı silince düzelir :(

sadece benim başımamı geldi?

sasasahamza

Üye
her neyse sorunlar düzeldi ...

h!do

Üye
kurtuluş abi benm c7 de cfw yüklü ama ben kırmızı sevmiyorum eski haline nasıl döndürebilirim flashsız o klasördeki dosyayı silsek olur mu ?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kurtuluş abi benm c7 de cfw yüklü ama ben kırmızı sevmiyorum eski haline nasıl döndürebilirim flashsız o klasördeki dosyayı silsek olur mu ?

Denemek lazım silmeden bilemeyiz.

bedbahtform

Üye
Arkadaslar c7 menu isigini kirmizi isteyenler vardi.
Telefonunuzda eger h-a-c-k varsa islem su sekilde.
Ekteki rar dosyasinin icindekini siralama seklinde atin.

C:\private\10282bc4\rules\

Telefonu kapatip acin.
C7'de denmis calisiyormus.

Alintidir..!
slm Kardeş bu h-a-c-k ne peki o olmazsa olmazmı?

kalemci35

Üye
701 de oluyo mu?

ahmet35590

Üye
tşkkrler çok güzel oldupeki arama tuşunu da kırmızı yapamaz mıyız lütfen yardımcı olur musunuz...

Mstftsy1903

Mstftsy1903

Üye
teşekkürler Yaptım ÇALIŞIYOR.

Üst Alt