C6-01 Telefon Kabı

Konu, 'Symbian^3 Cihaz Destek' kısmında Mert_c21 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3973 | Cevaplanma: 30

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. C6-01 Telefon Kabı

Silikon kılıfı yazın kullanmanız iyi değil,eliniz terliyorsa yada telefonu kulağınıza koyup konuşuyorsanız,silikonlu yerde buhar,suya dönüşüyor.
    Nefes alabilen yumuşak kılıflar tercih edin yada olduğu gibi kullanın ben öyle kullanıyorum:)

Yazan: pentagram_34
  2. düşünüyorlar içindeyken çizmiyor ama takarken ya da çıkarırken çiziyor

3. ben hiç bişey kullanmıyom biran önce eskisinde yeni telefon alıyım die :D 1yıl dayansa yetiyor zaten (taksiti 1yılda bittigi için :D )

4. ben aradım taradm düzgün kılıf bulamadım hepsi yandaki kilit tuşunu iptal ediyordu

5. bende bunun kırmızısı var bimeks'ten 20 tlye aldım kargoyla beraber kapıma teslim aldım 4 günde

6. sert kılıf benım c6-01 in boyasını soydu sol tarfında alt astar boyası gorunuyor kesınlıkle önermem..

7. Kılıfsız kullanınca telefonun kasası çelik olduğu için elimden kayıyo ya

8. Bende de sanki şekli bozuluyormuş gibi geliyor:D

9. banada sanki zeytinyağının içine düşmüş gibi geliyor :D

10. c6-01 daha fazla kayıyor doğru n8'de hiç değilse kamera yerinde elimi tutuyor yoksa n8'de elden kayıcak:)

C6-01 Telefon Kabı konusuna benzer içerikler

1. telefonum c6-01 şebeke ( 15 Eylül 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

şebekeyi bulmuyor girmedigim yer kalmadı şebeke yok diyor hattı baska bi tele taktım sorunsuz ama bnm c6-01 de ne arama yapıyor ne aranıyor
  2. c6-01 telefonu nss ( 19 Mayıs 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

telefonum yurtdışından geldi türkçeydi ve ben güncelleme yaptım belle yi fakat şimdi ingilizce bunu nasıl yapabilirim diye araştırdım product code yi degiştirmem gerektigiini anladım (veya başka bir yol varsa bunu söyler misiniz...)fakat product...
  3. c6-01 telefon açılmıyor. ( 25 Haziran 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Phoenix ile bişey yüklemeye çalışırken yanlışlıkla update software yaptım ve bilgisayar kendi kendine kapandı daha sonrasında telefon açılmadı şuan açma tuşuna basınca beyaz ekran geliyo ve bikaç saniye sonra kapanıyo tekrardan - - - Eklendi - -...
  4. telefonum donuyor c6-01 ( 18 Eylül 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

bundan evvel telefonu cwf işlemi esasında phoneixle yükleme yapıyım derken telefon çöktü dead flahsing işe yaramadı garantiye götürdüm 15 gün sonra yapılmış halde geldi hiç donma takılma yapmıyordu bellede aradan 4 ay geçtikten sonra buna refresh...
  5. Telefon çekmiyor! (c6-01) ( 4 Eylül 2013 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama acil yardıma ihtiyacım var. Telefon güç tasarrufu modunda gayet normalken güç tasarrufunu kapatınca hat çekmiyor. Avea kullanıyorum, şebekeden kaynaklansa diğer telefonlar da çekmez ama onlar normal....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 11:32:34