C6-01 Sorun ( bakar mısınız ? )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Sorun ( bakar mısınız ? )
Arkadaşlar beli sorularımla başınızı şişirdim ama , kusura bakmayın :D
Şimdi ben ana ekrana bildirimleri eklemiştim yani mesajın kimden geldiği orda yazıyodu sonra birşey oldu mesaj geldiği zaman ne orda yazıyo , nede 1 yeni mesaj diyor sadece sağ üstte mesaj simgesi oluyor. Aynı şekilde aramadada öyle. Yani birisi aradığı zamanda öyle oluyor. Bildirimleri kaldırdım gene aynı durum. Göstermiyor ekranda.
Kurcaladım ama bulamadım, teşekkürler şimdiden.

SilentOne

SilentOne

Üye
allah allah bnde bilmiyom :)

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
bildirimlere basılı tutunca mesaj önizlemeyi gizle var basıyorum , sonra gene bakıyorum hala mesaj önizlemeyi gizle diyor. göster çıkmıyo yani..

----------Eklendi @ 20:07:58 ---------- Yazıldı @ 19:48:29 ----------

yok mu bilen ?

uur19

Üye
bildiğim kadarıyla masaüstünde ki bildirimler widgetini kaldırman lazım kardeşim ben öyle biliyorum bi dene istersen..

forbidden5

forbidden5

Üye
ana ekran widgetlarını çevirim dışı yapmış olabilirsin onu bi dene seçeneklerden

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
ana ekran widgetlarını çevirim dışı yapmış olabilirsin onu bi dene seçeneklerden
@uur19 zaten kaldırdım.
fordibben çevrımdışı yaptıysam nasıl düzeltebilirim ? biraz daha açıklar mısın ?

flyx

flyx

Üye
3 tane ekran var biliyorsun dimi? diğer ekranlarda olabilirmi "bildirimler" ?
basit bi hata ama denemekte yarar var :) diğer ekranlara bi bak bence onlardan birinde bildirimler varsa görmezsin..

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
3 tane ekran var biliyorsun dimi? diğer ekranlarda olabilirmi "bildirimler" ?
basit bi hata ama denemekte yarar var :) diğer ekranlara bi bak bence onlardan birinde bildirimler varsa görmezsin..
ben 1 .ekrana koymuştum bildrimleri, evet haklısın 3.yüde koymuştum onu kaldırdım fakat sorun devam etti, ayrıca mesaj geldiğinde 3 ekranada baktım.

flyx

flyx

Üye
3 sayfayada bildirimler koy sonra hepsini kaldır bakalım belki düzelir...

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
ana ekran widgetlarına bildirimleri eklediysen kaldır ondan olabiliyor düzelmezse başka ne yolu var bilmiyorum :good:

----------Eklendi @ 17:01:23 ---------- Yazıldı @ 16:52:54 ----------

Çözümünü buldum *#7370# tuşluyorsun tel ve depo hafızasındaki veriler silinecek diyor evet diyorsun soft formattan sonra düzeliyor . :yuru

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
ana ekran widgetlarına bildirimleri eklediysen kaldır ondan olabiliyor düzelmezse başka ne yolu var bilmiyorum :good:

Çözümünü buldum *#7370# tuşluyorsun tel ve depo hafızasındaki veriler silinecek diyor evet diyorsun soft formattan sonra düzeliyor . :yuru
Yok kardeş silemem.
3 ekranada koyunca düzeldi , teşekkürler :)

flyx

flyx

Üye
yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ;)

SilentOne

SilentOne

Üye

hmmm

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
banada yardım edin ya telefonumda beyaz ekran çıkınca beyaz dikey çizgiler beliriyor + temayı değiştirmek istedigim zaman saaattlerce işleniyor diyor :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt