c6 01 flash atma hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
c6 01 flash atma hatası
mrb arkadaşlar benim tlf da belle vardı fakat bir kaç program çalışmadı sorun çıkarması sebebi ile bende format attım ve foto ları duvar kagıdı yapamadım ölçekli şekilde tekrardan flash atmaya çalışıyorm fakat aşağıdaki hata yı alıyorum sebebi nedir ??

----------Eklendi @ 00:49:06 ---------- Yazıldı @ 00:31:16 ----------

arkadaşlar hata yı bilen arkadaş beni yönlendirirse sevinirim birde şuanda ovi ile tekrardan flash attım fakat şuanda tlf dili ing türkçe seçenek yok türkçe nasıl olur

asadas74

asadas74

Üye
kerdeş forumu oku tekrar atmayi dene phonex in son sürümünü yükle sorun olmaması lazım forumda birkaç yüklemeyi videolu olarak izle

hakan_710

hakan_710

Üye
sorunun çözümü çok basit orada ismi yazan dosyayı ya eksik indirmişsin, ya inerken eksik inmiş ya da ismi yanlış düzeltip tekrar dene olmadı yeniden indir sorunun çözülecek

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
navifirm den indiriyorum dostum RM-718 belle dosylarının tamammına mark all yapıp indiriyorum sorun bu acaba

hakan_710

hakan_710

Üye
core dosyasında problem olmuş dosya bulunamadı diyo yeniden indir yada adını kontrol et Navideki ile aynı olması lazım

bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
core dosyasında problem olmuş dosya bulunamadı diyo yeniden indir yada adını kontrol et Navideki ile aynı olması lazım

navifirm de server olarak nokia mı yoksa productionn mu kullanmalıyım birde dosyarın tamamını mı indirmeliyim

hakan_710

hakan_710

Üye
nokia yi seç. Sadece core dosyasını indirmen yeterli diğerlerinde problem yok sanırım. Yanlış hatırlamıyosam boyutu 119 mb kadar bişeydi

bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
nokia yi seç. Sadece core dosyasını indirmen yeterli diğerlerinde problem yok sanırım. Yanlış hatırlamıyosam boyutu 119 mb kadar bişeydi

eksik yanlış diye hepsini sildim şimdi baştan nokia care den indircem türkey black seçtim dosyalar çıktı işaretli kutucuklar var birde işaretsiz ler var tamamını mı indircem yoksa otomatik işaretli olanlarımı indircem

hakan_710

hakan_710

Üye
orda hafıza kartı içeriği var 200 küsur mb o hariç hepsini indir. Yalnız flash atarken hafıza kartı içeriği olmadığı için hata verecek o hatayı halletmek için refurbish e basmadan aynı yerde options var. Oraya girip açılan pencerede kırmızı işaretli dosyası seçip delete diyeceksin. Daha sonra ok a tıklayıp refurbish ile flash at sorun olmaması gerek

• Beğen
bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeşim indirme işlemi başladı şuanda bir deneyim

----------Eklendi @ 01:50:54 ---------- Yazıldı @ 01:42:39 ----------

kardeşim yine aynı yahu o dosyayı bulamıyor diyor hiç birşey anlamadım valla ya düzgün birşekilde iniyor ama sistem o dosyayı bulamıyor diyor sürekli

hakan_710

hakan_710

Üye
dosyayı düzgün attığına ve adının doğru olduğuna eminsin dmi?

bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
evet dostum olduğu gibi iniyor nette sorun yok kesilme de olmuyor hızlı net RM-718 klasörüne indiriorum bu klasörün içinde 059C383 bu isimde klasörün içinde hepsi olduğu gibi iniyor yani sorun nerede anlamadım

hakan_710

hakan_710

Üye
evet dostum olduğu gibi iniyor nette sorun yok kesilme de olmuyor hızlı net RM-718 klasörüne indiriorum bu klasörün içinde 059C383 bu isimde klasörün içinde hepsi olduğu gibi iniyor yani sorun nerede anlamadım

dostum sorunu kendin yazdın ışte o dosyalar direk rm-718 içinde olacak düzeltip dene kesin olacak bu sefer

• Beğen
bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi

dostum sorunu kendin yazdın ışte o dosyalar direk rm-718 içinde olacak düzeltip dene kesin olacak bu sefer

oldu kardeşim :D benim ya sana ne kadar tşk etsem az benim aklıma geliyordu fakat program görüyor diye çıkarmamıştım tlf num açılıyor şuanda ve dili de türkçe sağol kardeşim tekrar dan :D bilgi paylaşmak böyle birşey

hakan_710

hakan_710

Üye
rica ederim hadi ii geceler bi ihtiyacın olursa mesaj atarsın görüşmek üzere

bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
iyi geceler dostum huzur içinde senin sayende yatıyorum ;))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt