C6-01 Dokunmatik Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Dokunmatik Sorunu
Öncelikle Herkese iyi forumlar. Benim C6-01 telefonumda son zamanlarda dokunmatik sorunu yaşıyorum. Bazı yerleri dokunmatik görmüyor. Tuş kilidi kapattığımda bir süre sonra tekrar açtığımda bir kaç dakika dokunmatik işlem görmüyor. Menü tuşuna uzun süre basıp açık uygulamalar arasında geçiş Yapmak istediğim zaman bazen Kendi kendine dokunmatik devreye giriyor. Bunun sebebi ne olabilir. Bir fikriniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Keyifli forumlar

AhmetTekin2405

AhmetTekin2405

Üye
onu ben sordum ama cevap veren olmado aynısı bendede var ekrana bastığım zmn ısrarla başka yerlere basıyo.öyle olduğu zaman ekrabı kilitle biraz bekle ekranı sil peçete olur tişört olur ekran kilidini aç sorun olmicaktır.parmağımızın ucu terlediği için oluyo.eğer düzelmezse en yakın teknik servise gidersin
[DOUBLEPOST=1430243313,1430243271][/DOUBLEPOS/]

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
onu ben sordum ama cevap veren olmado aynısı bendede var ekrana bastığım zmn ısrarla başka yerlere basıyo.öyle olduğu zaman ekrabı kilitle biraz bekle ekranı sil peçete olur tişört olur ekran kilidini aç sorun olmicaktır.parmağımızın ucu terlediği için oluyo.eğer düzelmezse en yakın teknik servise gidersin
[DOUBLEPOST=1430243313,1430243271][/DOUBLEPOS/]
Evet Bende öyle yapıyorum tuş kilidine koyuyorum. Dokunmatiğin bi yeri basmıyor çünkü taşıma yapınca orda bırakıyor servise götürsem 70.80 liradan aşağı yapmazlar değmez diye düşünüyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ekran Pislidir Ekranı Güzelce Sil SOrun Olmaz Yada Yazılımsaldır Dead Flash At

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Ekrani Her zaman düzenlice silerim üstündeki jelatini söksem birşey düzelir mi diye düşünüyorum. Yazılımsal bişey de olabilir haftasonuna kadar bakarım duruma Teşekkürler

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Ben nexus 4 kullanırken aynı sorun olmuştu ve sorun ana kart kaynaklı çıkmıştı. Sende de büyük ihtimal ana kartla alakalı bir sorundur.

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
herşey olabilir iki yıldır çok zor şartlar altında kullanıyorum buraya kadar gelmesi de mucize :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ANakartlık Birşey Dediğiniz Soket Kırılması Lazım Ondada Direk Telefonu Çöpe At Yani Uğraşma Ama Öyle Birşye Olmaz Dediğimiz Gibi Ya Pislikden Yada Yazılımsal

• Beğen
Tepkiler: azattt

Üst Alt