c6-01 dokunmatik sorunu!!!!!!!!

Konu, 'Symbian^3 Cihaz Destek' kısmında krkmz tarafından paylaşıldı. Okunma: 2124 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. telefonum normalden fazla ısınıyor ve buna bağlı dokunmatik ekranımda donma oluyor telefon soğuyunca tekrar normale dönüyor gün içinde çok kez tekrarlıyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

2. ​yazılımı güncelledin mi belle'ye..veya hiç format attın mı?

3. neler yüklü telinde
  4. telefon belle ve bir kere hard format atmıştım ama sonra fabrika ayarlarına geri döndürdüm

- - - Eklendi - - -

opera ,msn ,youtube downloader ,free
    unrar,camera lover,sygic diye
    navigasyon programı
  5. ​sygic i sil bende sorun çıkarmıştı telefon donmuştu saçmalamıştı bi an. tekrar dene bakalım
  6. arkadaşım bende c6-01 kullanıyorum aynı problemi bende yaşadım hatta benimki bi ara hiç işlememeye başladı ekranı ne yaptıysam olmadı formatti yazılım güncellemeydi falan .baktım olmuyor gönderdim garantiye onbeş günde yapıp gonderdiler.garantisi varsa telin garantiye gönder derim ben.
  7. kardeşim donma dediğin olay 600 650 vs gibi mah olan şarj aletleri takılı iken de dokunmatik te takılma oluyor bende öyle mesela ama kendi orjinal şarj aleti 850 mah sorun yok fakat hızlı dolduruyor az gidiyor bende 350 mah la dolduruyorum sorun yok ve uzun şarj gidiyor bu anlattığım şarj aleti takılı iken fakat diğer senin anlattığın hakkın da yorum lar çok olacaktır
  8. bak şimdi şarj aletindn olur.bende çakma şarj aleti kullandığımda dokunmatigi kullanamıyordm.orjinal takılı iken hiç bir sıkıntı yok
  9. benim telefonda da aynı sorun var.hangi garantide yaptırdın bazı yorumlarda garanti sıvı teması deyip ücretini alıyormuş.70 tl falan.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.