c6-01 dokunmatik sorunu..

Sponsorlu Bağlantılar

KeremKilic

KeremKilic

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 dokunmatik sorunu..
geçen hafta turkcell'den c6-01 aldım dokunmatiği 5800'a göre kat kat iyi. bi arkadaşımda aynı telefondan aldı fakat o telefonun dokunmatiği benimkine göre kat kat iyi neredeyse iphone'ye yakın. acaba cihazımın dokunmatiğiyle ilgili bir problem olmus olabilir mi ?

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sana öyle geliyordur kardeşim benimki hemen algılıyor peki annaya güncelledinmi telefonu

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Bencede sana öyle geliyor o özel kişimide onunki daha iyi olacak ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ekran jelatininden olabilir ekran jelatinini degiştirdigimde baya fark etmişti :oke:

forbidden5

forbidden5

Üye
sana öyle geliyordur ekran sadece iletken şeyler okur dolayısıyla soğuk havalarda soğuk parmaklarda algılama sorunu olabilir ama ben bi tarafım donarken bile dokunduğumda algılıyor

SilentOne

SilentOne

Üye
bu arada c6-01 in ekranı parmak ısısına gore deqil parmaktaki statik elektireqe gore algılıyor koyuzden elin baya saqouk olsa bile algılar telefonun ekranına parmaqının deymesine soyle 5 saç teli uzaklıkta yap yine algılıyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kullanma klavuzundan c601

Dokunmatik ekran

Cihazınızı kontrol etmek için ekrana parmaklarınızın ucuyla hafifçe dokunun. Tırnaklarınızı kullanırsanız ekran cevap vermez.
Parmak uçlarınız soğuksa ekran dokunuşunuza yanıt vermeyebilir.

batusch01

Üye
benim tel de suya düştü verdim kvk ya güya yapmış ve kontrol etmişler. dokunmatiğinin bazı yerleri almıyor ne yapmam lazım

canlımehmet

Üye
benimde C6-01 sadece parmakla algılıyodu ama artık tırnakla da algılamaya başladı sorun olurmu ileride

- - - Eklendi - - -

statik elektirige göreymiş evet metalle deniyodum algılıyodu kalemle denedim algılamadı :)

selonuri

Üye
Elektrik yok demekki sende ben kazağa sürünce bile algılıyordu