C6-01 Belle Flash Atma ACİL!

Sponsorlu Bağlantılar

fenerli5858

fenerli5858

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Belle Flash Atma ACİL!
Arkadaşlar Telefonuma Flash Atmayı Düşünüyorum Daha Önce Flash Atmış Olan Varmı Deneyimli Biri Varsa Bana TeamViewer İle Yardım Edebilirmi Acil

ANIL

ANIL

Admin
ID ve şifre?

ANIL

ANIL

Admin
Phoneix 2012 sürümü ve belle dosyaları

u_cosar

u_cosar

Üye
ben bir kaç dafa attım flash işi kolay sırası ile anlatayım;
1.Öncelikle bilgisayarına phoeniz programını yükle( ) Dikkat et antivirüs uyarı verebilir bunun için antivirüsü kapat tavsiye ederim.
2.Navifirm(indir) ile telefonuna uygun yazılımı indir(bir klasör oluştur içine bu dosyaları at) navifirm i nasıl kullanacaksın öğreteyim telefona *#0000# tuşuna bas rm-718 yazar zaten onun altında product kodu var 059c260 gibi bir kod onuda bilmen lazım navifirm de c6-01i seç(rm-718) istediğin işletim sistemini seç belle111 ile başlayandır yan tarafta bir sürü dosyalar gelecek oradan tr olanu ve product koduna uyanı bir klasöre hepsini indir.
3.telefonu ovi modunda bağla
4.telefonunu ovi suite menü>araçlar>yedeklemeler ile mesajlarını rehberini yedekle (yedeğin oluştuğundan emin ol)
5.Ovi suite yi kapat
6.Phoenix i aç
7.Phoeniz kulllanımını buradan oku
8.İşlem tamam hayırlı olsun.
Not:Cep telefonunu modem olarak kullandığım için team viewer a yetecek kotam yok bağlanamam kusura bakma.

fenerli5858

fenerli5858

Üye
    Konu Sahibi
ben bir kaç dafa attım flash işi kolay sırası ile anlatayım;
1.Öncelikle bilgisayarına phoeniz programını yükle( ) Dikkat et antivirüs uyarı verebilir bunun için antivirüsü kapat tavsiye ederim.
2.Navifirm(indir) ile telefonuna uygun yazılımı indir(bir klasör oluştur içine bu dosyaları at) navifirm i nasıl kullanacaksın öğreteyim telefona *#0000# tuşuna bas rm-718 yazar zaten onun altında product kodu var 059c260 gibi bir kod onuda bilmen lazım navifirm de c6-01i seç(rm-718) istediğin işletim sistemini seç belle111 ile başlayandır yan tarafta bir sürü dosyalar gelecek oradan tr olanu ve product koduna uyanı bir klasöre hepsini indir.
3.telefonu ovi modunda bağla
4.telefonunu ovi suite menü>araçlar>yedeklemeler ile mesajlarını rehberini yedekle (yedeğin oluştuğundan emin ol)
5.Ovi suite yi kapat
6.Phoenix i aç
7.Phoeniz kulllanımını buradan oku
8.İşlem tamam hayırlı olsun.
Not:Cep telefonunu modem olarak kullandığım için team viewer a yetecek kotam yok bağlanamam kusura bakma.
saol kardeş önemli değil halletmeye çalışacam ama kahrolası internet çok yavaş hızlanınca yapmayı düşünüyorum :tşk:

ANIL

ANIL

Admin
phoneix kurduğun zaman mesaj at bana yaparız. daha önceden suite ile belle yüklediysen dosyalar vardır zaten..

fenerli5858

fenerli5858

Üye
    Konu Sahibi
phoneix kurduğun zaman mesaj at bana yaparız. daha önceden suite ile belle yüklediysen dosyalar vardır zaten..
Tm Kardeş ewt suite ile yükledim belleyi ama dosyları nerde bilmiyorum

ANIL

ANIL

Admin
ıd ve şifre ver bakalım..

ANIL

ANIL

Admin
takılı olmasına gerek yok zaten şuan ovi suite gerek yok aslında dosyalar lazım onlara bakalım duruyor mu diye

fenerli5858

fenerli5858

Üye
    Konu Sahibi
takılı olmasına gerek yok zaten şuan ovi suite gerek yok aslında dosyalar lazım onlara bakalım duruyor mu diye
olacağını sanmıyorum soft format atmıştım ztn olmasında gerek yok navifirmden temiz bi şekilde yükleyim en iyisi dosyaları garantiye alalım int yavaş arıza bildirime yönlendrmdm yarın bakcaklar nete hızldanığı zmn hepsini indirecem o mzn rahat rahat yaparız

ANIL

ANIL

Admin
bi bak suraya ilk önce gizli klasörleri aç C/Program Data/Nokia/Nokia Suite/Nossu2/Variants/Products

ANIL

ANIL

Admin
suite yüklü olmadığındandır dosyaları indirdin mi sen?

fenerli5858

fenerli5858

Üye
    Konu Sahibi
suite yüklü olmadığındandır dosyaları indirdin mi sen?
yok ya daha bugun int acayip yavş yarın inş hızlanacak o zmn indirecem

---------- Eklendi @ 17:52:57 ---------- Yazıldı @ 17:38:14 ----------

toplam 8 dosyamı inecek navifirmden kardeşş

ANIL

ANIL

Admin
Evet işaretli olanları indir işte

fenerli5858

fenerli5858

Üye
    Konu Sahibi
flashtan önce bi hard format atıyımmı?

ANIL

ANIL

Admin
olur depo hafızayıda biçimlendir..

Aqrasiv3

Üye
Aynı sorun bende de var . Telefona güncelleme yaptım açıp kapatmak zorundaydım, telefonu actıgım da kilit kodu sordu kilit kodu daha önce değiştirmememe rağmen kilit kodunu değiştirmişim gibi yanlış diyor 12345 i denedm 0000-0 ları falan denedim kabul etmiyor hard format ta attım ama kodu sıfırlamadı. Bende atmak istiyorum fakat verilen linkler genellikle kırık çıkıyor. Banada yardımcı olabilir misiniz?