C6-01 açılışta güvenlik kodu

Konu, 'Symbian^3 Cihaz Destek' kısmında herkullan tarafından paylaşıldı. Okunma: 3573 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. C6-01 açılışta güvenlik kodu

Arkadaşlar geçenlerde Belle yükledim orijinal olarak. Telefon her açıldığında güvenlik kodu ister oldu koda ne yazsam yanlış şifre girdiniz diyor ama telefonu da açıyor nedir bu gariplik anlamadım nasıl kaldırırım .

Yazan: herkullan
  2. Arkadaşım hemen bir soft çek...

3. ayarlardan kaldır kardş soft a gerek yok.

4. ardından da belleyi tekrar yükle.

5. Tahmin etmediysem ne olayım bekliyordum... :ehe

6. telepati!:)

7. Evet diyebiliriz. :)

8. ayarlarda buyuk ıhtımal kapalıdır zaten bendede olmustu tam format atacakken eskı telefonumda kullandıgım kılıt kodunu yaydım kabul ettı ve sorun ortadan kalktı.olmazsa format atacaksın.aslında acılıyor sonucta kafaya takmaya degmez

9. arkadaşım aynı sorun bendede var dı dead flash attım . çözüldü. kesin çözüm bu

10. dead flashla sw reset atın phoenixten. Ya da nokia care'ye götürün

11. Bir sorum daha var ekran sürekli kendi kendine dokunuyor en üste basıyoy bu sorun 2 gündür var niye oldu bilmiyorum.bazen kullanılamaz oluryor format falan atmakta istemiyorum.

12. hafiza kartını çıkarıp birde öyle dene

C6-01 açılışta güvenlik kodu konusuna benzer içerikler

1. 5610 açılışta güvenlik kodu istiyor ? ( 3 Şubat 2011 | Symbian Destek )

selam arkadaşllar 5610 talefonumilk açılışta direk güvenlik kodu istiyor . kABLOYU TAKSAM BİLE DEPOLAMA VEYA PC SUİTE SEÇİLEMİYOR DİREL GÜVENLİK KODU ÇIKIYOR KARŞIMA NASIL HALLADEBLİRİM GÜVENLİK KODUNU KIRMAK İÇİN NE YAPMALIYIM...
  2. c6-01 kilit kodu kırma ( 30 Mart 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

merhaba arkadaşlar benim c6-01 telefonum var bunun kilit kodunu unuttum aslında emin olduğum bi tane vardı da onu kabul etmiyor herneyse bugün arkadaşın tekine bıraktım telefon kapalıyken al aç diye pin kodunu da verdim anlamamış heralde 3 kere...
  3. c6-01 Güvenlik Kodu ( 4 Nisan 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Merhaba arkadaşlar.Telefonumu geçenlerde belle ye güncelledim ilgisi var mıdır bilmiyorum fakat son günlerde telefonumda genel bir performans düşmesi oldu.Uygulamayı kaldırırken yaklaşık 40 saniye bekledikten sonra kaldırma süreci başlıyor menü...
  4. C6-01 Kilit kodu ( 24 Mayıs 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Ben telefonu hiç kilit kodu ayarlamamıştım ama bugün ayarladım.Bunu tekrar kaldırma yerini bulamadım.Nasıl kaldırıyoruz ? İlerde sıkıntı oluşturur mu ?
  5. c6-01 kilit kodu hatası ( 20 Ağustos 2012 | Symbian^3 Genel )

arkadaslar kodu bildiğm halde hata veriyor yardım edebilirmisinz ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 19:17:40