C5-03 Hard Format / Mesaj Sayısı Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maxyusufmax

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 Hard Format / Mesaj Sayısı Sorunu
Arkadaşlar öncelikle anlamsız başlık için özür dilerim :) Ama ne yazacağımı bilmedim.

Telefonun hafızasında 2 mb yer vardı bende hard format attım.Sonra yedeklediğim msjları geri yükledim.Yaklaşık 4000 tane.Ancak tel inanılmaz bir şekilde kasıyor.Ve başka bir sorunda normalde ekran kilitliyken tıkladığımızda hani saat ve tarih gözüküyor ya eğer mesaj geldiyse orada msj geldiğini gösteren simge olması gerekiyor.Ama format sonrası artık gözükmüyor.Sebebini bilen varmı

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
ramBlow programını yükle (forumda tr si var) bekllek arttırmayı aç ve temizle de.

Msj simgesi sorunu içinde; tele format attığın için herşey sıfırlanır tel ayarlarından ekran koruyucu ayarlarını bi bak.
C5 kullanmadığım için tam bişey söyleyemem.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
öncelıkle yazılım güncellemeye bak güncelleme varmı.ayrıca yedekleme yaptıgın mesajlardan kaynaklanıyor kasmalar silmen gerekecek.

maxyusufmax

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler kasma sorununu hallettim ama bu mesaj uyarısını bulamadım.Sağ tarafdaki tuş kilidi tuşuna basınca işte saat tarih bide tel sessizdeyse sessiz geneldeyse genel falan yazıyor,ama orada bide mesaj sayısı yazmalıydı,ama bazen gözüküyor bazen gözükmüyor bunun çözümünü bilen varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt