C5-03 Hard Format Atmak İsteyenLeR Buraya (ResimLi)

Sponsorlu Bağlantılar

Joker.

Joker.

Üye
nerden bulurum onu bilşyorsan link atarmısın

Joker.

Joker.

Üye
Buldun ve bu yazıyı onla yazıyorum tek.sorun silme tuşunun yeri :ehe

mami_cavus

Üye
tesekkurler

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

hasoben

Üye
aio patchi yükle bu programı nerden indirecez nereye yuklucez

igleoo

igleoo

Üye
C5-03 bu namıssız telefona kaç tane tema attımsa çalıştırmadı açmıyor bir türlü oviden de denemedim hat avea int kapalı temaları çalıştırabilen varmı arkadaşlar hafıza kartına atıyom olmuyor telefona atıyom yine yok olmuyor olmuyor ne yapsam yok yardım

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 bu namıssız telefona kaç tane tema attımsa çalıştırmadı açmıyor bir türlü oviden de denemedim hat avea int kapalı temaları çalıştırabilen varmı arkadaşlar hafıza kartına atıyom olmuyor telefona atıyom yine yok olmuyor olmuyor ne yapsam yok yardım

Nası açmıyor hangi temayı kurmaya çalışıyorsun

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
yazılımı yeniden yükleyince bahsettiğin sorun düzeldi mi ? ekranın sağa sola kayması falan

Mert045

Mert045

Üye
:tşk:

tabara13

tabara13

Üye
ya bende olmuyor tel de tık yok öyle kapalı kaldı yardım edebilecek var mı

ern234

ern234

Üye

Sıra Ona Da Gelecek :d:

Rica Ederim... :oke:

----------Eklendi @ 18:25:51 ---------- Yazıldı @ 18:17:14 ----------

GeneLLiKLe Telefonu Kasacak Bi Şey Açtığımda Bu Durum Meydana Geliyor Ama Bnde Gönderecem Garantiye Bi BaksınLaR BakaLıM Ne DiyecekLeR... :oke:

noldu By_Gablin Gönderdinmi telefonu garantiye ne dediler o sorun için bendede oluyor aynısı zorlama yaptığımda ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
noldu By_Gablin Gönderdinmi telefonu garantiye ne dediler o sorun için bendede oluyor aynısı zorlama yaptığımda ?

Yok hacı göndermedim virüs programlarını kaldırdım sonra şu önceki versiyonda v10 du galiba onda oluyodu sürüm oldu v21 ve daha bi kere bile kilitlendigini reset attığını görmedim ayrıca virüs programı kurunca da bi sorun çıkmıyor nokia anlamış galiba yeni versiyonda sorunları düzeltmiş

GSalazar

Üye
bulan kişiye helal olsun çok teşekkürler C5-03 te çok sorun yaşıyodum 10mb hafıza vardı attım 60mb hafıza var şuan aio pacht ile de e ye yönlendirdim bundan sonra rahat ederim diye düşnüyorum :D Allah razı olsun kolay gelsn :D

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
bulan kişiye helal olsun çok teşekkürler C5-03 te çok sorun yaşıyodum 10mb hafıza vardı attım 60mb hafıza var şuan aio pacht ile de e ye yönlendirdim bundan sonra rahat ederim diye düşnüyorum :D Allah razı olsun kolay gelsn :D
Rica Ederim :)

makilli

Üye
Arkadaşlar herşey için teşekkürler. Acaba bu hard formatı attıktan sonra ovi maps navigasyon programıda siliniyormu, veya silinsede tekrar yüklenebiliyormu. Ben çok kullanıyorum da bu programı o yüzden sordum

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar herşey için teşekkürler. Acaba bu hard formatı attıktan sonra ovi maps navigasyon programıda siliniyormu, veya silinsede tekrar yüklenebiliyormu. Ben çok kullanıyorum da bu programı o yüzden sordum

Hayır Silinmez Sadece İlk Formatında Kartını Biçimlendirmen Gerekebiliyor O Yüzden Hafıza Kartındakileri Pcye Kopyala Haritalarda Dahil ( cities ) Biçimlendirdikten Sonra Geri Atarsın Haritaları Takır Takır Çalışır

Üst Alt