C5-03 Hard Format Atmak İsteyenLeR Buraya (ResimLi)

Sponsorlu Bağlantılar

Joker.

Joker.

Üye
TEŞŞEKÜRLET:tşk:

Joker.

Joker.

Üye
yok yha çok uygulama vardı yavaşlattı biraz zaten canım sıkılmıştı uygulamalardan telefona ilk fotmatım oldu zaten yeni almıştım :yuru:yuru

desprado23

Üye
goood

newkral

Üye
arkadaslar aıo patch programının signedi yokmu 1 aydır arıyorum bulamadm bi türlü

maykır

maykır

Üye
format programı varmı varsa bildirirseniz sevinirim teşeküler

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Programı ne yapacan ki

----------Eklendi @ 18:00:26 ---------- Yazıldı @ 17:58:52 ----------

arkadaslar aıo patch programının signedi yokmu 1 aydır arıyorum bulamadm bi türlü
Googleye aio patch signed 4shared yaz orda vardi çalışıyor mu onu bilmiyorum

cloude

Üye
Bunu yapınca uygulamalar'ı sildiği için veya Nokia'nın servisleri dışında format atıldığı için garantiyi etkiler mi ?

Joker.

Joker.

Üye

Tebrikler Sende mi çok format atan biri misin yoksa :D
Artık Öğle Gibiyim Birde bir uygulama var Kilit açma yerine vigget mi ne onları yüklüyo denedim olduda kısa yolarınıda kendi seçiyorsun bi baktım aralarında canlı tv var deştim sonra girdim ona gücel kanal bulunamıyor filan dedi nasıl yaparım kanal oraya C5-03 mobil tv var demişlerdide inanmamıştım .

----------Eklendi @ 22:41:15 ---------- Yazıldı @ 22:39:01 ----------

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...-kilit-ekrani-widged-ekleme-s60v5-539046.html Buda konusu

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi

Artık Öğle Gibiyim Birde bir uygulama var Kilit açma yerine vigget mi ne onları yüklüyo denedim olduda kısa yolarınıda kendi seçiyorsun bi baktım aralarında canlı tv var deştim sonra girdim ona gücel kanal bulunamıyor filan dedi nasıl yaparım kanal oraya C5-03 mobil tv var demişlerdide inanmamıştım .

----------Eklendi @ 22:41:15 ---------- Yazıldı @ 22:39:01 ----------

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...-kilit-ekrani-widged-ekleme-s60v5-539046.html Buda konusu

Ben Jbak Taskman İle Çalıştırdım Ama Olmadı Bilmiyom Nasıl Çalışacağını Ayrıca Tv Rehberi Olması Lazım Onun

Joker.

Joker.

Üye
onun yapılımı bi olsan fena olurdu hee

memesis

Üye
ne yardımı yokki bişey

deathclock1

deathclock1

Üye
ses açma tuşunu kullan ses kapamaya basma yanlışlıkla bende öyle yapıyordum sonradan jeton düştü yani ses düğmesinin üst kısmındakini kullan

jag

Üye
aga eyw yaa sen süpersin harikasın teşekkür ederim :))

Üst Alt