c5-03 dokunmatik algılamıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

olivetti

olivetti

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 dokunmatik algılamıyor.
arkadaşlar ablam 3 metreden c5-03'ünü düşürdü.telefon çalışıyor.alttaki 3 tuş ta çalışıyor fakat ekranın hiç bir noktası algılama yapmıyor.telefon garantili ama servis kullanıcı hatası olarak kabul eder diye düşündük.anlayan biri varsa şu sorulara cevap verebilir zahmet olmazsa:

1)Servise kullanıcı hatası olmadan gitmesinin bir yolu var mı?
2)Yeni ekran takılırsa servisin takacağı orjinal ekran yada yan sanayi ekran fiyatı.?
3)eğer ekranın kablo yollarında bir sorun varsa ne kadara patlar?

blackh4ck3r

Üye
telefonda zedelenme yoksa aşırı vuruk darbe garantiye sok yap . İzmirdeysen çankaya kvk ya ver ilgisiz olduklarından sorun çıkartmazlar ;)

----------Eklendi @ 22:39:14 ---------- Yazıldı @ 22:34:08 ----------

yap yani ;) Eğer Kullancı hatası derlerse tel.i almadan tüketici heyetine şikayette bulun ;) ancak tel.de vuruk ezik darbe varsa bunları yapamazsın. bariz şekilde kullanıcı hatası olduğu belli değilse yap derim

PriZm

PriZm

Üye
büyük ihtimal yere düşünce dokunmatik filmi kopmuştur veya hasar görmüştür.yoksa sadece dokunmatiğin HERYERİNİN bozulcağını sanmam.

c5 in ekranı nasıl birşey bilmiyorum ama 5800 ınki gibi bişey ise 100-130 TL tutar.

Geçmiş olsun.

olivetti

olivetti

Üye
    Konu Sahibi
telefonda zedelenme yoksa aşırı vuruk darbe garantiye sok yap . İzmirdeysen çankaya kvk ya ver ilgisiz olduklarından sorun çıkartmazlar ;)

----------Eklendi @ 22:39:14 ---------- Yazıldı @ 22:34:08 ----------

yap yani ;) Eğer Kullancı hatası derlerse tel.i almadan tüketici heyetine şikayette bulun ;) ancak tel.de vuruk ezik darbe varsa bunları yapamazsın. bariz şekilde kullanıcı hatası olduğu belli değilse yap derim
dostum telefonda çizik bile yok güzel düşmüş:)alttaki 3 tuşu kurcalayıncada ekran anlık gidip geliyor.bir dost kıyağıyla normal arıza< gibi göstertmeye çalışacaz

mardok

mardok

Üye
aynısı başıma geldi ama ben kendim yanlışlıkla çıkarmıştımo filmi ekranın içini temizlerken garantiye gönderdim kullanıcı hatası fln bi sorun çıkmadı çok şükür yapılmış geri geldi :D

Üst Alt