C3'te Ovi store açamayanlarr ....

Konu, 'Nokia S40 ve Java Destek' kısmında dj.eric tarafından paylaşıldı. Okunma: 685 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. C3'te Ovi store açamayanlarr ....

1.Yöntem:Nokia C3 ün bir sorunuda Ovi Store'nin açılmamasıdır.Bu sorunu halletmek için önce tarayıcıya girip ovi mağazaya gidiyoruz...sonra üste ovi mağazanın güncellemesi bulundu diye size bilgi vericek.Onu indirin ve tamamdırr!!!

2.Yöntem:Bilgisayarınızdan Nokia PC Suite ye girip telefon yazılımını güncellemektir...

Yazan: dj.eric
  2. ben açarken çakışan uygulamalar yazıyo göster diyom reset atıyo telefon

3. kardeşim senin telefon c3 deqil ama şöyle dene ;

opera mobil , yandex opera veya opera mini indir mağazayı güncelle

4. işte indirirken de aynı şekilde çakışan uygulamalar gösterilsin mi diyor evet diyorum resetliyor. yandex opera nedir bu arada ? tarayıcı mı? tarayıcıysa linkini atabilir misin indireyim :)

5. ewet tarayıcı linkini bululıyım atarım 5 dkya :d:

6. bekliyorum :D

7. adamın dibisin dj.eric ya :D bu s40 forumunda bizden başka aktif olan yok zaten :D

8. hayırlısı bee :d::d::d:

C3'te Ovi store açamayanlarr .... konusuna benzer içerikler

1. n 95 te ovi store ( 5 Mayıs 2010 | Cep Telefonları Genel )

:nono: arkadaşlar n95 e format atmak zorunda kaldım menü de bulunan ovi store programı gitti nereden bulup indirebilirim.yardım........................
  2. ovi store ( 17 Temmuz 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

ovi store tum telefonlarda var yanlız kayıt olmalıyız yoksa uygulamaları indiremeyiz my nokıa ime no e postayla
  3. Ovi Store ( 21 Eylül 2011 | Symbian S60v5 Genel )

Arkadaşlar oviden indirdiğim ücretsiz uygulamalar internet bağlantısı istiyor ve bağlanmadan da açılmıyor bu sorunu nasıl halledebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Ovi Store ( 6 Ekim 2011 | Symbian^3 Genel )

Ovi güncellemesi gelmiş.. belleye benzetmişler menülerini.. kıskandım :(((
  5. Ovi Store! ( 20 Temmuz 2013 | Modifikasyon Genel & Destek )

Birisi bana cfw'ye atabileceğim çalışan bir ovi store verebilir mi ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 17:30:04