1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

C3-00 da internet paketim olmasına rağmen whatsapp kullanamıyorum

• 23 Nisan 2012
  • 31846 Okunma
  • 8 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

1. Telefonun interneti kullanabildiğim tek yer tarayıcı. sohbet,posta,topluluklar ve whatsapp a bişey oldu fabrika ayarlarını da geri yükledim whatsapp ı kurdum hala olmuyo bu sefer whatsapp ileri bile gitmiyo yani internete bişey oldu yardımcı olursanız sevinirim.

2. internet ayarlarının internet şeklinde olması lazım. yani mesela avea wap gprs yerine avea internet gibi. yada turkcell wap yerine turkcell internet gibi.

3. Saolasın kardeşim benimde aklıma geldi yaptım çalışıyo şimdi :)

4. Eyvallah kardeşim benimde aynı sorunum vardı çözdüm ilaç gibi geldi sağolasın:alkis

5. çoğu zaman orda wifiyi seçili unutuyorsunuz ondan oluyor :)

6. aynı sorun bendede var tlfon samsug 5233w ne yapsam düzelir hattım avea internete face falan herseye girebiliyorum fakat whatsapa giremiyorum acil yardm edermisiniz ?

7. yine olmadı başka bir yöntem var mı

8. bende de aynı sorun var söylediklerinizi yaptım ama yinede girmiyor tüm ayarlarla uğraştım ama sonuca varamadım başka ne yapabilirim

9. s5233w için whatsapp yok :)

Yüklüyor...