C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts Dosyası Yok | Çözüm...

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Genel' kısmında Ue-Gazi tarafından paylaşıldı. Okunma: 33793 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts Dosyası Yok | Çözüm...

Başlıkta da yazdığı gibi C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts yolunda hosts dosyası yok ese yapmanız gerekenler aşağıda yazmaktadır...

• Başlat > Çalıştır
    • Çalıştırı açtıktan sonra attrib -r -h -s C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts yazıp Enter tuşuna basınız.
    • Hızlı bir şekilde MSDOS Penceresi açılıp kapanacaktır.
    Bu işlemi yaptıktan sonra C:\WINDOWS\system32\drivers\etc klasörüne girdiğinizde host dosyasının geldiğini göreceksiniz...

Anlatım ve Uygulama : Ulaş Bilişim

Yazan: Ue-Gazi
    Nedved ve zx6r bunu beğendi.
  2. Çok Teşekkürler

3. Rica ederim... :oke:

4. Teşekkürler

5. Rica ederim... :oke:

6. çok teşekkürler bende çok aradım bulamadım :D

7. Rica ederim... :oke:

8. ama olmadı çalışmıyo pcm vista

9. Windows XP, Windows Vista, Windows 7' de bizzat denenmiştir. Çalışıyor. Çalışmaması gibi bir şansı yok. Belli ki yanlış uyguluyorsunuz...

10. Rica ederim... :oke:

11. arkadaşım söylenenleri aynen yaptım fakat etc/host dosyası siystem/32 de hala gözükmüyor :(

12. saolda dosya yok

13. Derken ?

14. slm arkadaşlar ben driver paketini sistemin içine entegre etmek istiyorum bana yardımcı olurmsunuz

15. dostum dediğin işlemleri yaptım hosts geri gelmedi makinede windows 7 yüklü ne yapmalıyım

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts Dosyası Yok | Çözüm... konusuna benzer içerikler

1. System32 yok ( 20 Mart 2013 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

xp bilgisayarımda system32 dosyası yok :) bilgisayar şu anda sorunsuz çalışıyor WINDOWS dosyası içinde arayınca dosya yok ama C:\WINDOWS\system32 yazınca açıyor painte falan sağ tıklayıp hedef bul deyince de system32 ye gidiyor ama WINDOWS...
  2. Uygulama Hosts Dosyası Nasıl Silinir? (anlatım) Playstore Bağlantı Yok Çözümü ( 23 Kasım 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Playstore'ye girerken "Bağlantı yok" hatasının benim bildiğim kadarıyla çözümü, host dosyasını silmektir. Burada en basit şekilde anlatacağım, onu nasıl sileceğinizi. Eğer yapamayanlar olursa, resimli anlatım yapmayı düşünebilirim....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 12:30:17