C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts Dosyası Yok | Çözüm...

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Genel' kısmında Ue-Gazi tarafından paylaşıldı. Okunma: 33149 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts Dosyası Yok | Çözüm...

Başlıkta da yazdığı gibi C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts yolunda hosts dosyası yok ese yapmanız gerekenler aşağıda yazmaktadır...

• Başlat > Çalıştır
    • Çalıştırı açtıktan sonra attrib -r -h -s C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts yazıp Enter tuşuna basınız.
    • Hızlı bir şekilde MSDOS Penceresi açılıp kapanacaktır.
    Bu işlemi yaptıktan sonra C:\WINDOWS\system32\drivers\etc klasörüne girdiğinizde host dosyasının geldiğini göreceksiniz...

Anlatım ve Uygulama : Ulaş Bilişim

Yazan: Ue-Gazi
    Nedved ve zx6r bunu beğendi.
  2. Çok Teşekkürler

3. Rica ederim... :oke:

4. Teşekkürler

5. Rica ederim... :oke:

6. çok teşekkürler bende çok aradım bulamadım :D

7. Rica ederim... :oke:

8. ama olmadı çalışmıyo pcm vista

9. Windows XP, Windows Vista, Windows 7' de bizzat denenmiştir. Çalışıyor. Çalışmaması gibi bir şansı yok. Belli ki yanlış uyguluyorsunuz...

10. Rica ederim... :oke:

11. arkadaşım söylenenleri aynen yaptım fakat etc/host dosyası siystem/32 de hala gözükmüyor :(

12. saolda dosya yok

13. Derken ?

14. slm arkadaşlar ben driver paketini sistemin içine entegre etmek istiyorum bana yardımcı olurmsunuz

15. dostum dediğin işlemleri yaptım hosts geri gelmedi makinede windows 7 yüklü ne yapmalıyım

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts Dosyası Yok | Çözüm... konusuna benzer içerikler

1. System32 yok

xp bilgisayarımda system32 dosyası yok :) bilgisayar şu anda sorunsuz çalışıyor WINDOWS dosyası içinde arayınca dosya yok ama C:\WINDOWS\system32 yazınca açıyor painte falan sağ tıklayıp hedef bul deyince de system32 ye gidiyor ama WINDOWS...
  2. Uygulama Hosts Dosyası Nasıl Silinir? (anlatım) Playstore Bağlantı Yok Çözümü

Playstore'ye girerken "Bağlantı yok" hatasının benim bildiğim kadarıyla çözümü, host dosyasını silmektir. Burada en basit şekilde anlatacağım, onu nasıl sileceğinizi. Eğer yapamayanlar olursa, resimli anlatım yapmayı düşünebilirim....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 5:43:21