Büyük Acı Sibel Can Sinir Krizleri Geçirdi

Konu, 'Konu Dışı' kısmında abuvice tarafından paylaşıldı. Okunma: 2424 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Büyük Acı
    < Resmi açmak için tıklayın >

Sezer Can&#8217;ın kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesi üzerine Sibel Can&#8217;ın eski eşi Hakan Ural hastaneye gidenler arasında yer aldı. Hakan Ural, Sibel Can&#8217;ın ablası ve Sibel Can ile Hakan Ural&#8217;ın oğlu Engin Can hastanede birlikteydiler. Sanatçı İbrahim Tatlıses de Memorial Hastanesi&#8217;ne giderek Sibel Can&#8217;ın acısını paylaştı.

SAHNELERİN ünlü assolisti Sibel Can, dün akşam saatlerinde annesi Sezer Can&#8217;ı kaybetti. İş görüşmesi sırasında acı haberi alan Sibel Can, görüşmeyi kesip, apar topar annesinin Karagümrük&#8217;te yaşadığı evlerine gitti. Yaşadığı büyük acıyla sarsılan ve bitkin düşen Sibel Can&#8217;a, doktor kontrolü altında sakinleştirici veriliyor. Sanatçı, "İçim çok yanıyor. İnanamıyorum&#33; Annem daha çok gençti" diye gözyaşı döküyor. 53 yaşındaki Sezer Can&#8217;ın akşam saatlerinde evde kalp krizi geçirdiği, sonra da vefat ettiği açıklandı. Sibel Can, assolistliğe ilk adım attığı yıllarda da babası Engin Can&#8217;ı kaybetmişti. Sanatçı bayramdaki sahne organizasyonlarını iptal ederken, eşi Sulhi Aksüt&#8217;ün Londra seyahatini ileri bir tarihe ertelendiği açıklandı.

Sibel Can&#8217;ın annesi Sezer Can&#8217;ın bugün Fatih Camii&#8217;nde kılınacak ikindi namazını takiben Topkapı Mezarlığı&#8217;ndaki aile kabristanına defnedileceği belirtildi.

Memorial Hastanesi&#8217;ne götürülen Sezer Can&#8217;ın hayatını kaybettiğinin duyulması üzerine Sibel Can&#8217;ın sanatçı dostlarından Bülent Ersoy, İbrahim Tatlıses, Muazzez Ersoy, İzzet Yıldızhan, Orhan Gencebay gibi isimler kısa sürede hastaneye akın etti.

Yazan: abuvice
  2. Allah rahmet eylesen ßaşı saolsun..

3. başı saolsun yazık olmuş

4. Allah rahmet eğlesin...

5. Allah rahmet eylesin..

6. allah rahmet eylesin başı sağolsun

7. Tv&#39;de de gördüm..

8. Başı sağolsun.

Allah rahmet eyleye..

9. allah sabırlar versin. başı sağolsun

10. yazık başı sağolsun

11. Çok kötü bir durum..