bunları biliyormuydunuz (resimli)

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında Mad EagLe tarafından paylaşıldı. Okunma: 8857 | Cevaplanma: 75

1. Penguen e bak sen :)

Mad EagLe bunu beğendi.
  2. saol güzel paylaşım

Mad EagLe bunu beğendi.
  3. güzel paylaşım :)

Mad EagLe bunu beğendi.
  4. teşekkürler :)

5. facebook tan aldın değil mi?

6. Teşekkürler:)

7. bıyık meselesi iyiymiş :hmmm

8. Düşünceli gördüm seni hacı :ehe

9. :) rio da maymunlar var o zamanda maymun gribi mi çıkacak :D

10. evet konu güncellendi arkadaşlar facebook gibi sitelerden alıntıdır :)

11. olabilir :D

12. Sigarada içmiyorum patlıcanda yemiyorum :)

13. aynen bende:)

14. Yaşasın nikotinsiz bi hayat :ehe

15. melez kaplan olayına çok şaşırdım :) ilk defa duydum o kadarda belgesel izlerim

16. bende ilk kaslan diye duydum ligerde diyenler var çok ilginç gerçekten:)

17. :) resmen korkunç bir canavar olmuş hacı 2 ton diyor otobüsün boyunda o_O

bunları biliyormuydunuz (resimli) konusuna benzer içerikler

1. Bunları biliyormuydunuz ?

Bunları Biliyormusunuz?... Hapşırdığınız Zaman Kalbinizde Dahil Olmak Üzere Bütün Vücut Fonksiyonlarınız Bir An İçin Durur. İnsan Elinde; En Yavaş Uzayan Tırnak Baş Parmağınki, En Hızlı Uzayan Tırnak İse Orta Parmağınkidir. Eiffel...
  2. Bunları biliyormusunuz.. !!

BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ.. !! Dünyada her dakika iki tane düşük şiddette deprem olmaktadır. Hindistan'daki yıllık doğum sayısı, Avustralya'nın toplam nüfusundan fazladır. Rusya'nın dörtte biri ormanlarla kaplıdır. Tarih boyunca...
  3. bunları biliyormusunuz

Hz. Enes bin Malik’in; “Resulullah (sas) söven lanet eden kötü söz söyleyen biri değildi. Birimize kızdığında ‘Alnın topraklansın’ derdi.” dediğini... Enes bin Malik’in annesi Ümmü Süleym bir çocuk doğurunca Resul-i Ekrem’in (sas) çocuğu...
  4. bunları biliyormuydunuz yeni ve resimli

Anavatan'ından alınıp hayvanat bahçesine götürülen gergedan İBRETLİK... Bu olay 14 ekim 1998 de kıtalar arası bir uçuş esnasında gerçekleşmiştir. "Bir kadın, uçakta zenci bir adamın yanında oturuyordu. Durumdan rahatsızlığını...
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 16:33:45