Bugünkü Maç Hakkında Skor Tahminleri ve Yorumlar.

Konu, 'Fenerbahçe' kısmında hangman1907 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4023 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bugünkü Maç Hakkında Skor Tahminleri ve Yorumlar.

Bugünkü Maç Hakkında Skor Tahminleri ve Yorumlar.

Benim Tahminim Yeneriz Ama Eleniriz :S Eksiğimiz Çok

Yazan: hangman1907
  2. 0-0 yada 0-1

3. 3 gol atacak kac yer bilmiyorum icimden ole gecti walla

Bugünkü Maç Hakkında Skor Tahminleri ve Yorumlar. konusuna benzer içerikler

1. fb-bjk macı skor tahminler ( 19 Kasım 2006 | Galatasaray )

evet arkadaslar bugun derbi oynanacak tahminlerinizi alalım. bence fenerbahce kendi sahasında macı alır. 3-1
  2. Galatasaray - Fenerbahce Maçı Hakkındaki YorumLar ( 21 Nisan 2008 | Galatasaray )

Evet arkadaşLar hafta sonunu oynanacak bu önemli derbi sizce nasıl sonuçLanır. YorumLarımıza üsluplarımıza dikkat edelim Benim Tahminim Fenerbahce büyük maçlara çok iyi hazırlanıyor ve konsantre oluyor..Yıldız oyuncularımızla Galatasaray...
  3. C@FE BeŞiKTaŞ..!!! Beşiktaş Maçlarının Öncesinde Skor Tahminlerimizi Burada Paylaşalım!! ( 27 Kasım 2008 | Beşiktaş )

beyler buyrun maç öncesi maç sonrası yorum ve görüşlerinizi burda yapın..her konu için ayrı bir başlık açmayalım..
  4. Steaua B. - Fenerbahçe Skor tahmini ve Maç yorumları ( 22 Ekim Perşembe : 20:00 ) ( 21 Ekim 2009 | Fenerbahçe )

UEFA Avrupa Ligi 3. Maç Steaua 22.10.2009 20:00 http://www.maxicep.com/fenerbahce/steau-bukres-fenerbahce-maci-tnt-de-koduz-262571.html
  5. Salzburg - Fenerbahçe Maçı Skor Tahminlerinizi Alalım ( 30 Temmuz 2013 | Fenerbahçe )

Yarın oynanacak bu maç sizce kaç kaç biter. Benim tahminim 2-1 FB alır :)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 13:12:27