Bugün coğrafya sınavım var ama ben okula gitmicem (birşey sorcam)

Sponsorlu Bağlantılar

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
Bugün coğrafya sınavım var ama ben okula gitmicem (birşey sorcam)
Sınav 5. Saat, ben yarım günlük rapor alsam öğleden sonra gitsem coğrafya hocası sınavı tekrarlarmı? Not : lisedeyim

OlvidaMe

Üye
Sabah alirsan ogleyr kadar gecerli ogleden sonra alirsan aksama kadar gecerli. Alabilirsen tam gunluk al garanti olur. Tabiki hoca raporu mazeret olarak kabul eder mi etmez mi bilemem. Ogleden once raporlu olup ogleden sonra duzelebilip sinava girebilecek ne hastaligin olabilir ki ? Yarin ya da daha sonraki o ders saatinde alirsa sinava alir

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
Sabah alirsan ogleyr kadar gecerli ogleden sonra alirsan aksama kadar gecerli. Alabilirsen tam gunluk al garanti olur. Tabiki hoca raporu mazeret olarak kabul eder mi etmez mi bilemem. Ogleden once raporlu olup ogleden sonra duzelebilip sinava girebilecek ne hastaligin olabilir ki ? Yarin ya da daha sonraki o ders saatinde alirsa sinava alir

Cevap için teşekkürler, dogru soyluyorsun ama öğleden sonra beden var o yüzden gitmek istiyorum

OlvidaMe

Üye
Git gir sinavina bence hic ugrasma o zaman. Yarim gunluk rapor kurtarmayabilir seni. Resmi olarak oyle hakkin olsa bile hocalarin gozunde ki itibarini dusun. Yarim gun pek mantikli gelmiyor.

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
Git gir sinavina bence hic ugrasma o zaman. Yarim gunluk rapor kurtarmayabilir seni. Resmi olarak oyle hakkin olsa bile hocalarin gozunde ki itibarini dusun. Yarim gun pek mantikli gelmiyor.

artık çok geç. Tam günlük alcam artık

fk555897

fk555897

Üye
Tam günlük rapor al. Ama bence sınava gir. Çünkü sonradan sınav olursan gürültü içinde soruları cevaplarsın. Tam günlük rapor alırsan öğretmen sınavı yeniden yapmak zorunda kalır.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Tam günlük rapor al rahat et :oke:

NEXUS

NEXUS

Üye
Bugün Benimde Sınavım vardı , tam günlük rapor aldım :oke: hiçbirşeyde demedi :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende 2 gündür hastayım gitmedim edebiyatla ingilizceden yirttim ama 2 günlük tam rapor var :D her halukarda sınav olacağım

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt