Bugün Biriyle Görüştüm Ve..

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Bugün Biriyle Görüştüm Ve..
Bugün okulumuzun coğrafya hocası dersi boşmuş bizimde ders bilgisayardı boştu bizim sınıfa geldi sohbet ettik.coğrafya hocası dediysem Hobi olarak yapıyo adam :)
Kendileri müteahhit ayrıca emlakçı bide galerisi var :)
bize teklonojiden falan bahsetti anlıyomusunuz gibisine ben hemen atladım evet diye
sonra HTC ve Huawei markalarıını biliyormusun dedi evet dedim bak gör dedi 5 yıl sonra bunlar samsung sony dinlemez ezecekler dedi dünya markası olcak dedi
Hadi HTC bişeler yapıyo da
Huawei nedir arkadaş ya sizce doğrumu düşünüyo bana gerçekci gelmedi ya atıyo yada harbi söylüyo sizce doğrumu?

kerwan

Üye
Huawei markası şuan tüm Telekominikasyon sektöründe baş rol. Gsm, telekomünikasyon alt yapıyı elinde bulunduruyor.

Uhops

Uhops

Üye
Bende kızla konuştun onu anlatıyon sandım :D

• Beğen
Tepkiler: Joker., Türe, SheFy ve 8 diğerleri
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Huawei geçtiğimiz yıl geleceği parlak şirketler arasında yerini almıştı zaten, bu nedenle öğretmeninize hak vermemek olmaz, çünkü firmanın bugün geldiği nokta bazı dev şirketlerin gözünü epeyce korkutmuş durumda...

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Huawei ne mi yapıyor ? Abi sen dalgamı geçiyosun ben Samsung ve Huawei arasında amiral gemilerininden birini seçecek olsam Huawei'nin amiral gemisini seçerim.. :D bana gelmiş Huawei ne ki deme. Şimdi sana şöyle diyeyim:
Türkiyede satışta olan Htc,Samsung,Huawei'nin amiral gemilerine bakalım
Htc One - Samsung kuşkusuz Note 3 - Huawei ise Ascend Mate (Türkiyedeki)
Bunların arasından Samsung veya Huawei markasını değilde Htc'yi seçersen burda kaybeden sen olursun...

0MG90

0MG90

Üye
Huawei yi ezmeyin ayrıca yurtdışında çok kaliteli ürünler satıyor özellikleri iyi yani

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Bugün itibari ile açıklanmış Pazar Payı sonuçlarında
Sıra-Firma- Satış /milyon/- Pay %

1-Samsung- 97,9- 22.9

2-Nokia- 82,3- 19.2

3-Apple- 23,5- 5.5

4-ZTE -16,6- 3.9

5-LG- 13,9- 3.3

6-Huawei -11,9- 2.8

7-TCL- 9,3- 2.2

8-RIM- 8,9- 2.1

9-Motorola- 8,5- 2.0

10-HTC-8,4- 2.0Bu arada Lumia Nokia'ya kazandırıyo be :D
Apple yeni bombalarına karşın ezilmiş
Lg zaten çekilmeyi planlıyordu
En çok garibime giden ise Motorola oldu

• Beğen
Tepkiler: doqukans2
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Nokia :alkis

• Beğen
Tepkiler: narnia16 ve GDDR5
Invoke

Invoke

Üye
Bugün okulumuzun coğrafya hocası dersi boşmuş bizimde ders bilgisayardı boştu bizim sınıfa geldi sohbet ettik.coğrafya hocası dediysem Hobi olarak yapıyo adam :)
Kendileri müteahhit ayrıca emlakçı bide galerisi var :)
bize teklonojiden falan bahsetti anlıyomusunuz gibisine ben hemen atladım evet diye
sonra HTC ve Huawei markalarıını biliyormusun dedi evet dedim bak gör dedi 5 yıl sonra bunlar samsung sony dinlemez ezecekler dedi dünya markası olcak dedi
Hadi HTC bişeler yapıyo da
Huawei nedir arkadaş ya sizce doğrumu düşünüyo bana gerçekci gelmedi ya atıyo yada harbi söylüyo sizce doğrumu?

HTC batıyordu en son, durumu pek de iyi değildi yani. Ha nolur, toparlar mı bilemem ama o işler öyle değil. Zaten beats auido'nin de bir kısmı satılmııştı bir kaç yıl önce. Ayrıca Sony'nin durumu da pek iyi değil, 11-12de xperialardan kar edemediler diye biliyorum. Xperia Z ile sıçrama oldu. Biz ne gerek var, suya dayanıklılığa vs desek de adamlar bu özellikle para kazandılar.
Huawei'in durumu HTC'den iyidir büyük iht.

Bende kızla konuştun onu anlatıyon sandım :D

Aynen. :D

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Kız olsada konuşsam keşke :D
ilgilenen olmuş allahtan bi ara herkes kızla konuştun sandımda geldim diyecek sandım
Yani huawei türkiyede iş yapmıyor yada getirilmiyor yurtdışında iyi durumda diyosunuz yani

Invoke

Invoke

Üye
Kız olsada konuşsam keşke :D
ilgilenen olmuş allahtan bi ara herkes kızla konuştun sandımda geldim diyecek sandım
Yani huawei türkiyede iş yapmıyor yada getirilmiyor yurtdışında iyi durumda diyosunuz yani

Tabiki iyi :D

• Beğen
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
söyleceklerimi söyledin aracı oldun bana sağol güzel insan :D

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Invoke

Invoke

Üye
Kİmden basettin abi ?

Alacağımdan değilde işte merak (zaten istesemde almazlar bana onu adam MSİ Gaming Laptop alacam dedim markasını sordu MSİ dedim one öyle bilinmeyen bi marka dedi gitmiş 1300 e lenovo g580 almış :) böyle bi babaya gelde HUAWEİ aldır adını bile söyleyemiyom daha :) )

hu-a-vey şeklinde olması lazım. :D
Vatan'a götüreydin orada msilar var, kaliteyi görürdü. :D

• Beğen