bu telefonun işletim sistemi nedir? Bi zahmet bakın.

Konu, 'Nokia S40 ve Java Destek' kısmında hsynbrgz tarafından paylaşıldı. Okunma: 586 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bu telefonun işletim sistemi nedir? Bi zahmet bakın.

arkadaşlar bitane daha telefon aldım ama işletim sistemini bilmiyorum telefon modeli" nokıa X2-01"(KLAVYELİ) BİLEN VARSA YAZSIN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Yazan: hsynbrgz
    Tuba bunu beğendi.
  2. s40 galiba

Tuba bunu beğendi.
  3. evet s40, hatta şöyle s40v6

Tuba bunu beğendi.
  4. Aynen sorun çözüldüğünü göre konu :locked:

bu telefonun işletim sistemi nedir? Bi zahmet bakın. konusuna benzer içerikler

1. PC Suite : Bu İşletim Sistemi Desteklenmiyor! Bu ne ya! ( 22 Ekim 2008 | Nokia S40 ve Java Destek )

Ya ben 6233 için PC Suite'i yüklüyorum ama bana bu işletim sistemi desteklenmiyor diye uyarı veriyor. XP'de çalışmıyor mu PC SUİTE 7? Ya 6233'e uyan bir PC Suite var mı elinizde Allah rızası için.
  2. bi zahmet baksanız ( 25 Haziran 2009 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlaar n73 için osmanlı strateji oyunu arıyorum yardımcı olur musunuz???
  3. bi bakın bu nedir yaw ( 8 Haziran 2011 | Symbian^3 Genel )

smartphoneware taskmanı karıştırırken video servisleri die bişi buldum bastım browser açıldı testsuite.nokia-boston.com bu siteye falan gönderdi. Garip garip şeyler bilgisi olan biri açıklayabilir mi? ----------Eklendi @ 15:33:57 ----------...
  4. n97 kullananlar baksın bi zahmet ( 8 Eylül 2011 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaşlar hepinize selamlar yeğenime almayı düşünüyorum nokia alamamya yeminliydim ama ikinci el garantili fiyatı çok makul 350 tl..şimdi gelelim asıl konuya telin ilk çıktığından beri var olan sorunlar devam ediyormu hala yoksa güncellemeler...
  5. Pardus İşletim Sistemi neden bu hale geldi ( 23 Şubat 2013 | Konu Dışı )

Pardus TBMM - YouTube İnternettte dolaşırken bu videoyu buldum.Siz degerli Maxicep üyleri ile paylaşmak istedim. NOT:Amacım burada siyaset yapmak degilidir.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 5:16:36