Bu telefonların fiyatı da görüntüsü de dudak uçuklatıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alperen1313

alperen1313

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonların fiyatı da görüntüsü de dudak uçuklatıyor
BU TELEFONLARIN FİYATI DA GÖRÜNTÜSÜ DE DUDAK UÇUKLATIYOR​

Dünyanın en pahalı cep telefonları - Foto
CHIP Online dünyanın en pahalı ve en seçkin cep telefonlarını bir araya getirdi. Işıldama garanti!

Özel metalar, özel taşlar ve seçkinlik: Dünyanın en pahalı telefonlarını satın alanlar için sadece bu üç unsur önemli; paranın lafı bile edilmez. Fakat biz yine de lafımızı esirmeyeceğiz ve size neredeyse bir ev fiyatına sunulan cep telefonlarını tanıtacağız.

Mesela 2000 Euro'ya bir Motorola Aura? Yahut 370.000 Euro'luk GoldVish Revolution? Hepsi çerez parası mı diyorsunuz? O zaman size 1,8 Milyon Euro değerindeki iPhone Kings Button'u önerelim. İşte bu telefon en büyük para babalarını bile mutlu edecektir.

Eğer öğle paydosunda bir Porsche sipariş eden, hayatı boyunca asla "ekonomik kriz" lafını duymamış bir insansanız tam da size uygun satın alma önerilerimiz var. Resim galerimizde dünyanın en pahalı cep telefonlarını üç farklı gelir kategorisinde bir araya getirdik: Bronz, gümüş ve altın.
CHIP

15.Haziran.2009 19:13:12

• Beğen
Tepkiler: meteorlift

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
hmmm param olsa vertu alırdım...valla

alperen1313

alperen1313

Üye
    Konu Sahibi
şahsım adına blackberry den asla vazgeçmem

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
ama sende de blackberry varmış ne güzel işte...:)

--------------- Ekleme ---------------

açmadığı dosya yok diye biliyorum blackberry nin

alperen1313

alperen1313

Üye
    Konu Sahibi
ama sende de blackberry varmış ne güzel işte...:)

--------------- Ekleme ---------------

açmadığı dosya yok diye biliyorum blackberry nin

•Cihaz yazılımına 4.7 versiyonu ile birlikte eklenenler (4.6 ‘dan farklı olarak bulunanlar);
•Network desteği (UMTS/HSPA 2100 ve CDMA 800, CDMA 1900).
•Uygulamalar için masaüstü kısayolları.
•Facebook® for BlackBerry®, Flickr™ for BlackBerry®, AOL Instant Messenger, Windows Live Messenger, BlackBerry® Messenger, GoogleTalk for BlackBerry®, Yahoo! Messenger for BlackBerry®, ICQ for BlackBerry® yazılımları.

•Desteklenen video formatları : H.263, MPEG4, H.264, WMV.
•Desteklenen ses formatları : MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, WMA ProPlus, 3GP, WMA9 (.wma/.asf), WMA 10 Pro, MIDI, AMR-NB.
•Quad Band : GSM 850, GSM 900, DCS 1800, PCS 1900.
•Single Band : UMTS/HSPA 2100
•Dual Band : CDMA/EVDO Rev : CDMA 800, CDMA 1900.

zibidi39

zibidi39

Üye
3310 en guzelı abı kım ne derse desın:D

Odysseus

Odysseus

Üye
Zaten yıllar sonra 3310 lar 3410 lar antika konumuna gelip bu altın değerindeki telefonlar kadar pahalı olacak. Ne dersin Alperen abi

alperen1313

alperen1313

Üye
    Konu Sahibi
Zaten yıllar sonra 3310 lar 3410 lar antika konumuna gelip bu altın değerindeki telefonlar kadar pahalı olacak. Ne dersin Alperen abi
estagfurullah..
ama dediğiniz gibi gerçekten de doğrudur...
yıkllar geçtikten sonra gsm de antika olacak bende evlatlarıma gösterecem ...bu telefonlarımı...

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
:kop::kop::kop:

Bora

Bora

Üye
ohooo 3310 mu? bende 3210 hala sapasağlam duruyor :D Ama samsung tan vazgeçmem.:)

3210 bu :(3310 un alt modeli :D)

Odysseus

Odysseus

Üye
Bora bende de vardı bundan tuşları gördüğüm en rahat telefon. Dokunmatikten bile daha dokunmatik gibi :ehe

alperen1313

alperen1313

Üye
    Konu Sahibi
Bora bende de vardı bundan tuşları gördüğüm en rahat telefon. Dokunmatikten bile daha dokunmatik gibi :ehe
adem kardeşim aynen katılıyorum benim aynı zamanda ilk cihazımdı bu :=)
şimdi bakıyorum da nereden nereye misali....

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
niye ki parası olan alır...

alperen1313

alperen1313

Üye
    Konu Sahibi
en güzelide yılan oynamaktı :=)

Odysseus

Odysseus

Üye
Şimdiki oyunların hiçbirisi yılan oyunu kadar zevkli gelmiyor bana. Bir de hilem vardı. Dönüşlerde oyunu durdurup başlatarak yılanın hızını düşürürdüm ekranın büyük çoğunluğunu doldururdum. :)

alperen1313

alperen1313

Üye
    Konu Sahibi
Şimdiki oyunların hiçbirisi yılan oyunu kadar zevkli gelmiyor bana. Bir de hilem vardı. Dönüşlerde oyunu durdurup başlatarak yılanın hızını düşürürdüm ekranın büyük çoğunluğunu doldururdum. :)

şimdi yazacağım bazı kardeşlerim inanmayacak ...
yılanı tamamen doldururdum tam hızlı seviyuesiyle...
daha sonra gece yatarken sabaha kadar gözler,imin önünde yılanlar vardı :=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt