Yardım Bu sorumu cevaplayana telefonumu vericem !!!

Sponsorlu Bağlantılar

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorumu cevaplayana telefonumu vericem !!!
Beyler bişi sorcam ama büyük ihtimalle kimse cevabını veremeyecek. Neyse soruyorum, şimdi ayarlar>hesaplarda aktif olan hesaplar yeşil, pasif olan hesaplar gri olarak gözüküyo dimi. Ben o pasif olan hesaplardan birine, yani e postaya tıklıyorum, hotmail olarak giriş yapıyorum, sonra başarıyla giriş yapıldı diyor, ama tekrar ayarlar hesaplara gelince pasif, yani gri gözüküyor. Ancak e postaya hotmail olarak değil de gmail olarak giriş yapınca aktif, yani yeşil olarak gözüküyor. Bunun nedeni ne olabilir? Yani hem hotmail olarak giriş yapıcam hemde aktif, yani yeşil gözükecek. Nası olucak bu bilen var mı?Yok mu yardım edebilecek bir babayiğit ?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Sen bana teli ver ben cevabını bulurum :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Telefonu ver cevabı bulurum :angry:

Fatic

Fatic

Üye
Hotmail hesabınla gmaile girmen lazım ben öyle kullanıyorum ama ayrı hesap oluyor ismi aynı olsada.

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
Hotmail hesabı eklediğinde Microsoft Exchange Active SYNC olarak görünüyo aksi halde sadece 1 hesap ekleyebilirdin

Edit: telefonun snde kalsın :)

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
Hotmail hesabı eklediğinde Microsoft Exchange Active SYNC olarak görünüyo aksi halde sadece 1 hesap ekleyebilirdin

Edit: telefonun snde kalsın :)
Zaten çözmüştük biz sorunu :D Ayrıca telefonu versem @Nextman a veririm ilk o çözdü çünkü saolsun :D

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
Yok mu yardım eden dediğin için şeyettim :p

Üst Alt