Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle, Türk Telekom A.Ş.

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında mawikent tarafından paylaşıldı. Okunma: 14735 | Cevaplanma: 15

1. Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle, Türk Telekom A.Ş. tarafından engellenmiştir.

< Resmi açmak için tıklayın >

MERHABA ARKADAŞLAR OKULDA ÇALIŞIYORUM VİDEO VEYA PAYLAŞIM SİTELERİNE GİREMİYORUM HOST PROGRAMLARI DNS AYARLARI ULTRASURF GİBİ PROGRAMLARI DENEDİM VE NE DENEDİMSE OLMADI YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

2. Olmaz :D Nasıl yapmışlarsa biz de her yolu denedik olmadı.Sadece youtube a girebildik ha face'e de giriyoruz o kadar

3. Ben onlara da giremiyorum yardımcı olabilirmisin youtube ve face ye girmek için

4. O sitelere giremezsiniz çünkü Milli Eğitim Bakanlığı ISS tabanlı engelleme kullanır. Eğer o bilgisayarın bağlı olduğu modeme bakarsanız göreceğiniz internet kullanıcı adı xxxx@meb şeklindedir,türk telekom onlara özel alan tahsis etmiştir. O engelleme aşılamaz.

5. Hocam bilgisayarına hotspot sheild programını kurun biraz bekletiyor ancak tüm sitelerede girer.

6. Çin malı iphone 4 takır takır giriyor her yere. Nasıl oldu bilmiyorum ama biz de şaşırdık. Hiçbir ayar olmadan giriyor.

7. en son mebsurfer varsı biz okulda onu kullanıyoruz ancak o programı bidaha bulamadım bulan varsa link yada kendisini eklermi?

8. Telefondan giriyorsan UCWEB kullanmanızı öneririm. Sıkıntı olmadan heryere bağlanabiliyorsunuz +18 de dağil :) meb Filtreleri şuanda Ucweb i engellememiş :) heralde engellemezde

9. modem filtrelidir

10. Bir türlü olmuyo beee ben bu olayı hıc sevmedim eskıden DNs degiştırıyoduk olay cozuluyodu :D

11. o anlattıklarınız basit bir olay değil büyük ihtimalle ip engellemesi vardır siteye erişiminiz biraz zor https protokolü ile deneyin

12. Bazı sıtelere https de ıse yaramıyo lutfen bulun sunun bugunu :)

13. sadece opera indirin ve turbo modunu açın herşey çözülür xnxx e bile girebilirsin ktunnelsiz

14. Uc'den deneyin. Okulda faceye girdim ben. :)

15. Çözümü buldum UltraSurf indirin cogu sıteye erisiliyo. Face twıtter flas oyun sıtelerı vs. Ama youtube da bazen sorun cıkıyo :D

16. youtube basit indirin google chrome sağ üstteki kareye tıklayın youtebe dedinizmi açılıveriyor hemen ama face hala engelli

Yüklüyor...