Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle, Türk Telekom A.Ş.

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında mawikent tarafından paylaşıldı. Okunma: 10608 | Cevaplanma: 15

1. Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle, Türk Telekom A.Ş. tarafından engellenmiştir.

< Resmi açmak için tıklayın >

MERHABA ARKADAŞLAR OKULDA ÇALIŞIYORUM VİDEO VEYA PAYLAŞIM SİTELERİNE GİREMİYORUM HOST PROGRAMLARI DNS AYARLARI ULTRASURF GİBİ PROGRAMLARI DENEDİM VE NE DENEDİMSE OLMADI YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
  2. Olmaz :D Nasıl yapmışlarsa biz de her yolu denedik olmadı.Sadece youtube a girebildik ha face'e de giriyoruz o kadar
  3. Ben onlara da giremiyorum yardımcı olabilirmisin youtube ve face ye girmek için
  4. O sitelere giremezsiniz çünkü Milli Eğitim Bakanlığı ISS tabanlı engelleme kullanır. Eğer o bilgisayarın bağlı olduğu modeme bakarsanız göreceğiniz internet kullanıcı adı xxxx@meb şeklindedir,Türk Telekom onlara özel alan tahsis etmiştir. O engelleme aşılamaz.
  5. Hocam bilgisayarına hotspot sheild programını kurun biraz bekletiyor ancak tüm sitelerede girer.
  6. Çin malı iphone 4 takır takır giriyor her yere. Nasıl oldu bilmiyorum ama biz de şaşırdık. Hiçbir ayar olmadan giriyor.
  7. en son mebsurfer varsı biz okulda onu kullanıyoruz ancak o programı bidaha bulamadım bulan varsa link yada kendisini eklermi?
  8. Telefondan giriyorsan UCWEB kullanmanızı öneririm. Sıkıntı olmadan heryere bağlanabiliyorsunuz +18 de dağil :) meb Filtreleri şuanda Ucweb i engellememiş :) heralde engellemezde
  9. modem filtrelidir
  10. Bir türlü olmuyo beee ben bu olayı hıc sevmedim eskıden DNs degiştırıyoduk olay cozuluyodu :D
  11. o anlattıklarınız basit bir olay değil büyük ihtimalle ip engellemesi vardır siteye erişiminiz biraz zor https protokolü ile deneyin
  12. Bazı sıtelere https de ıse yaramıyo lutfen bulun sunun bugunu :)
  13. sadece opera indirin ve turbo modunu açın herşey çözülür xnxx e bile girebilirsin ktunnelsiz
  14. Uc'den deneyin. Okulda faceye girdim ben. :)
  15. Çözümü buldum UltraSurf indirin cogu sıteye erisiliyo. Face twıtter flas oyun sıtelerı vs. Ama youtube da bazen sorun cıkıyo :D
  16. youtube basit indirin google chrome sağ üstteki kareye tıklayın youtebe dedinizmi açılıveriyor hemen ama face hala engelli
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. Bu siteye erişim sakıncalı içeriğinden dolayı Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle Türk Telekom A.Ş. tarafından engellenmiştir.

,
  2. bu siteye erişim sakıncalı içeriğinden dolayı milli eğitim bakanlığı isteğiyle

,
  3. Bu siteye erisim sakincali iceriginden dolayi Milli Egitim Bakanligi istegiyle Turk Telekom A.S. tarafindan engellenmistir.

,
  4. milli eğitim bakanlığı engellenmiş oyunlar,
  5. milli eğitim bakanlığı tarafından engellenmemiş oyunlar,
  6. bu siteye erişim sakıncalı içeriğinden dolayı milli eğitim bakanlığı isteğiyle türk telekom a.ş,
  7. bu siteye erişim sakıncalı içeriğinden dolayı milli eğitim bakanlığı isteğiyle türk telekom a.ş. tarafından engellenmiştir