Bu sisteme uygun oyun tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Bu sisteme uygun oyun tavsiyelerinizi alabilir miyim?
Arkadaşlar merhaba.
Asus marka dizüstü bilgisayarımda oynayabileceğim oyunlar arıyorum. Bu sistemde yeni oyunları oynayamayacağımı biliyorum fakat siz bunda çalışacağını düşündüğünüz oyunları yazın lütfen...

Özellikler:
4gb ram
1.7 ghz intel işlemci
512 mb intel hd graphics ekran kartım
320gb harddiskim var.

Teşekkürler

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Intel HD graphiss iyi bir GPU değildir. deneyin açabildigini oynarsınız.

Eralp YKN

Eralp YKN

Üye
kardeş işlemci hızın düşük fakat pc özelliklerini daha ayrıntılı yaz mesela işlemci modelini mesela ekran kartı modelini olmadı işlenciye hafif overclock sonra işlemcinin çekirdek sayısına göre ve diğer ayrıntılara göre oynayabileceğin oyunları daha iyi analiz ederiz bir önerim daha var alta verdiğim linkteki siteyi ziyaret et :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
pes 13'te sadece şampiyonlar ligini kasmadan oynayabilirsin oyuna girerken yoksay diyerek giripte ancak kadro yapma oyundan atar cs falanda oynatır :oke:

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
bence önce işlemcini o/c yap.

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
kardeş işlemci hızın düşük fakat pc özelliklerini daha ayrıntılı yaz mesela işlemci modelini mesela ekran kartı modelini olmadı işlenciye hafif overclock sonra işlemcinin çekirdek sayısına göre ve diğer ayrıntılara göre oynayabileceğin oyunları daha iyi analiz ederiz bir önerim daha var alta verdiğim linkteki siteyi ziyaret et :)

INTEL B820 Cpu 1.7GHz kardeşim celeron sanırım çift çekirdek

- - - Eklendi - - -

Intel HD graphiss iyi bir GPU değildir. deneyin açabildigini oynarsınız.

teşekkürler

- - - Eklendi - - -

pes 13'te sadece şampiyonlar ligini kasmadan oynayabilirsin oyuna girerken yoksay diyerek giripte ancak kadro yapma oyundan atar cs falanda oynatır :oke:

cs gta sanandreas falan çok rahat oynatıyor da gta liberty city 4 oynatır mı acaba

- - - Eklendi - - -

bence önce işlemcini o/c yap.

overclocku duymuştum fakat tam bilgim yok kardeşim

- - - Eklendi - - -

cod 2yi rahat oynuyorum çok

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi

işlemci özellikleri bunlar arkadaşlar bekliyorum

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
  • Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
imkansız şimdilik

- - - Eklendi - - -

bilgisayarın hızından da gayet memnunum

- - - Eklendi - - -

çift çekirdek

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
imkansız şimdilik

- - - Eklendi - - -

bilgisayarın hızından da gayet memnunum

- - - Eklendi - - -

çift çekirdek

2.el bir pentium aklabilirsin 50 tl yi geçmez ayrıca pentium da çift çekirdekli

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
peki teşekkürler kardeşim fakat bilgisayarım dizüstü değiştirebilir miyim değiştiremem diye biliyorum dizüstünde ama ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Coleron çok eski kardeşim en kötü pentium dual-core almalısın.
çok eski dediğin işlemci 2012 temmuz üretimli bir işlemci.
eski falan değil. yeterli dert etme sen işlemciyi ama ekran kartın çok zayif.

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
bu özellikte 4gb ram ekran kartı işlemciyı biliyorsunuz 320gb hdd bluetooth hdmi usb 3.0 vs sıfır asus bilgisayarı 700 :tl: ye aldığımı düşünürsek çok da bişey beklememek lazım :D teşekkürler L-LumieRe. Gta 4 oynayamam değil mi ben bununla ? Cod 2 gta sa cs falan o tarz eski oyunları en iyi grafikte çok rahat oynuyorum ? :p

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye

çok eski dediğin işlemci 2012 temmuz üretimli bir işlemci.
eski falan değil. yeterli dert etme sen işlemciyi ama ekran kartın çok zayif.

Arkadaşım, dayım 2004 yılında bir laptop almıştı ve işlemcisi celerondu ne 2012si

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
dostum celeron un modelleri var bu yeni bir model yani bana 5 sene önce alınan 2002 yılında üretilen kasadaki celeronla bu celeron aynı değil celeron denilen meretten dünyada tek bir tür yok farklı modeller. Nokia denilince aklına tek bir telefon mu geliyor hayır bu da aynı şey anlatabildim mi arkadaşın da dediği gibi üretileli 1 yıl olmayan bir işlemci bu ha çok güçlü mü hayır

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
bu özellikte 4gb ram ekran kartı işlemciyı biliyorsunuz 320gb hdd bluetooth hdmi usb 3.0 vs sıfır asus bilgisayarı 700 :tl: ye aldığımı düşünürsek çok da bişey beklememek lazım :D teşekkürler L-LumieRe. Gta 4 oynayamam değil mi ben bununla ? Cod 2 gta sa cs falan o tarz eski oyunları en iyi grafikte çok rahat oynuyorum ? :p
2012ve sonrası oyunlar düşük ayarda bile kasarak oynatır. eski oyunları açar merak etme :oke:
aslında oyununa göre degişir performansı

Arkadaşım, dayım 2004 yılında bir laptop almıştı ve işlemcisi celerondu ne 2012si

üstteki arkadaş cevabı yazmış zaten :)

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
yani ben son olarak gta 4 ü oynayabilir miyim bunda oynayamaz mıyım :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
en düşük ayarda bile kasar.
çok zor bir ihtimal. grafik paketi ve yama ile belki oynana bilir seviyeye gelebilir.

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
tamam sağol şeyy bi de ben bunca ekran kartı takamam değil mi

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
laptoplara ekran kartı takılamıyor bildiğm kadarıyla

Üst Alt