Telefon Tavsiyesi Bu saatten sonra discovery alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

-hüseyin--

Üye
    Konu Sahibi
Bu saatten sonra discovery alınır mı ?
Discovery 2 çıkmışken elite çıkmışken discovery alınır mı. Para sıkıntısı olduğu için discovery alııym diyorum ama discovery 2 çıktı o varken 1 alınır mı diyorum. Ne yapcam kararsız kaldım param olsa düşünmeden elite alırımda yok.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Soruyu sormuşsun cevabını da kendin vermişsin tebrik ediyorum. :alkis

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
2 varken 1 alınmaz yani ama para sıkıntısı var :)

Hayır öyle demek istemedim. Paran varsa elbette yeni çıkan alınır yoksa paranın el verdiğini alırsın. Yoksa alınmayacak cihaz demek yanlış olur. Öyle çok eski cihazlar değil. Ama tabi senin beklentinde önemli.

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Bekleyip bulabileceksen bekle ama bulamayacaksan da kötü telefon değil.

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
alınır sonuçta bir akıllı telefonda olması gereken herşey mevcut

mehmettech

mehmettech

Üye
AlınıDa . Alabiliyorsan 2 al tabi

KayraBey

KayraBey

Üye
2 ne zaman çıktı acaba?

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bekleyip 2 Alırdım Ben Parayı Denkleştirip

sasua42

sasua42

Üye
Dostum alma discovery i discovery 2 ve ya discovery elite için para biriktirmek daha uygun olur malum discovery de eksiklikler çok wifi sorunu şarj soketi kırılması ekran kartı tek çekirdek olduğu icin 700 mb üstü güzel oyunlarda kasmalar var örneğin six guns,heroes order. And chaos vs,,,

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
8mp kamera gerçekle alakası yok not2 ile karşılaştırdım. Yazık verilecek paraya Elite alsam şahsen note2 ile denemeden almam yani donanım yüksek ama yine kağıtta yazıldığı gibi olmayabilir forumlarda disko çok övuldu sonra döküldü.

0MG90

0MG90

Üye
D2 al. Hepsiburada da hediye çeki ile taksit var bu arada.

sasua42

sasua42

Üye
Lg g2 aldim kafam rahat seneye 4g lte gelince de kullanabiliyorum zaten donanımı müthiş yani taksitle alabilrsen nexus 5 ve ya lg g2 düşün yok alamam dersen para biriktirmek gm discovery elite al arkadaşın dediği gibi kamerası berbat ama donanim iyi gibi

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Paran Yetişmiyosa Discovery 1al Daha şu ana kadar hiç bir problemle karşılaşmadım ama paran 800 tl in üstüne çıkıyorsa elite yada başka alternatiflere bakarsın ama discovery alırsanda pişman olmazsın

KayraBey

KayraBey

Üye
8mp kamera gerçekle alakası yok not2 ile karşılaştırdım. Yazık verilecek paraya Elite alsam şahsen note2 ile denemeden almam yani donanım yüksek ama yine kağıtta yazıldığı gibi olmayabilir forumlarda disko çok övuldu sonra döküldü.
Neresi döküldü?

• Beğen
Tepkiler: Mustafa-26
sasua42

sasua42

Üye
Kardeşim discovery elite 'nin kamerası kotu yani on kameranın 8 mp filan hakkını vermiyor ve discovery 1 de oyun oynayamiyorsun mesela gameloftun iyi oyunlarini kasiyor hemde acaip kasiyor ve wifi sorunu var kronik şarj soketi kırılması sorunu var yani sen para biriktir elite al ve ya nexus 5 ya da lg g2

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Kardeşim discovery elite 'nin kamerası kotu yani on kameranın 8 mp filan hakkını vermiyor ve discovery 1 de oyun oynayamiyorsun mesela gameloftun iyi oyunlarini kasiyor hemde acaip kasiyor ve wifi sorunu var kronik şarj soketi kırılması sorunu var yani sen para biriktir elite al ve ya nexus 5 ya da lg g2
Kardeş bende kasmıyor sende niye kasıyor anlamış değilim şarj soketi kırılması olayıda bende çıkmadı adam gibi kullanmısını bilene telefon sıkıntı çıkarmaz !

• Beğen
Tepkiler: Dede
mehmettech

mehmettech

Üye
Beyler baştan soyleyeyim, lütfen konuşurken karsimizdakinin yanlış anlayamacağı şekilde sade anlatalım.

Konu sahibi arkadaş, elbette alınır,alabiliyorsan 2 alman elbette daha güzel olacaktir:) Başka alternatiflerde var tabi 2.el olarak ancak sana bağlı :)

sasua42

sasua42

Üye
Kardeş bende kasmıyor sende niye kasıyor anlamış değilim şarj soketi kırılması olayıda bende çıkmadı adam gibi kullanmısını bilene telefon sıkıntı çıkarmaz !
Kardeşim sen bi heroes order and chaos u yükle öyle gel bir de Ben de ilk discovery aldim bu tip oyunlar kasti ve şarj şoketi de kırıldı yani dayanıksızdi bende satıp lg g2 aldim su an discovery den kat kat daha iyi

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Kardeşim sen bi heroes order and chaos u yükle öyle gel bir de Ben de ilk discovery aldim bu tip oyunlar kasti ve şarj şoketi de kırıldı yani dayanıksızdi bende satıp lg g2 aldim su an discovery den kat kat daha iyi
Demekki senin şansına onlar çıkmış bende ve benim çevremdeki discovery 16 gb kullanıcılarında senin dedğin şeylerin hiçbiri çıkmadı.Ben burda g2 yi kıyaslamıyorum g2 daha iyi tabi ama hiçbir problem yok bende şuan

Üst Alt