bu ne demek yaw??

Konu, 'Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları' kısmında keremerson tarafından paylaşıldı. Okunma: 46042 | Cevaplanma: 24

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bu ne demek yaw??

arkadaşlar hep merak etmişimdir ™ bu neeee ?? o_O:allalla::utan

™

Yazan: keremerson
  2. hiç düşünmemiştim şimdi ben de merak ettim !

3. TM: trade mark ...ticari isaret ...slogan logo veya isimlerin uzerine konur...tescillenmisligi vurgular.(tabi bu benim bildigim ....milyon tane baska tm olabilir... ::) )

4. titanic'in dediği gibi trade mark anlamına gelir. Türk Malı anlamına geldiğini söyleyenler de vardır ama gerçek değildir; çünkü uluslararası ticaret kanunlarında TM amblemine özel kanun bendleri vardır.

5. saolun arkadaşlar aydınlattınız beni

6. bnde hep türk malı olarak bilmişimdir:D

7. o zaman microsoft bilem turk malı olur....yıh yıh....

8. DEMEKKİ YALNIZ DEĞİLMİŞİM :D

9. ne yalan söliim bende türk malı olabilir die düşünmüştüm.. saolun arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için :oke:

10. Liselerdeki Türkçe/Matematik Bölümün Kısaltılmış Şeklidir ™ :ehe

11. :ehe

12. beki o çember içindeki r neyin nesi oluyo

13. ® işareti, kullanıldığı ismin markalaştırıldığını belirtmek için kullanılır.

14. peki ya çember içindeki c ? :ehe

--------------- Ekleme ---------------

bakın baya bişey öğrendiniz sayemde arkadaşlar :ehe:ehe halada öğrenmeye dewam ediyoruz..
    üst konu yapalım :p:p :ehe:ehe:ehe

15. kopirayt dimek :ehe

16. copyrihgt ne demek ?? :ehe

17. tüm hakları saklı demek herhalde yok değil all right reserved di sanırım

18. :ehe:ehe meğer kimse bu işaretleri bilmiyomuş ™ 'yi ©'yi ®'yi falan :ehe

19. evet bilmiyodum hava olsun diye atılır sanırdım

20. :ehe:ehe he yaw harbidende havası oluyo böle bi :ehe

bu ne demek yaw?? konusuna benzer içerikler

1. Nedir Bu Yaw ( 11 Aralık 2005 | Symbian Destek )

iki gündür teli açtığımda ekranda kendiliğinden bir mesaj var uyarısı geliyo açmaya kalktığımda ise hiçbir mesaj gelenler klasöründe gözükmüyo ama teli ne zaman açsam habire bir mesaj var yazısı çıokıyo nedir yaw bu?? telde yeni servisten geldi...
  2. Bu Ne Durgunluk Yaw?? ( 1 Temmuz 2007 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

Nerelerdesiniz arkadaşlar hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor. Sıkıldım yaw :(
  3. Bu ne YAW!!! ( 12 Eylül 2009 | Webmaster )

merhaba arkadaşlar sitemi açyorum bu yazı çıkıyor sorun ne anlamadım yardımcı olursanız teşşkürler The computers that run oyun.....org are having some trouble. Usually this is just a temporary... Kaynak ...
  4. Bu nedir yaw....:D ( 7 Ocak 2010 | Site Hakkında )

Maxicepte her sayfa yenilediğimde bu indirme işlemi çıkıyor...2 Ay önce de oluyordu ama kesilmişti gerçekten sinir bozucu sorun benden kaynaklı mı yoksa aynı sorunu yaşayan var mı.....
  5. bu nedir yaw ( 6 Haziran 2013 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

carrefour da şaşırmış heralde dergide bu vardı windows görünümlü android http://s1306.hizliresim.com/1b/6/nv32x.jpg
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 18:52:14